Олег Орєхов: «За Ярмоленком йде слід, що він може симулювати, зіграти грубо, посперечатися». ВІДЕО

Динамо Київ 20 Квітня, 19:07 1689
Олег Орєхов: «За Ярмоленком йде слід, що він може симулювати, зіграти грубо, посперечатися». ВІДЕО  | 19-27
Екс-арбітр ФІФА оцінив спірне рішення свого колеги Віктора Швецова у матчі 20-го туру УПЛ між «Динамо» та «Волинню» (1:3).

Екс-арбітр ФІФА оцінив спірне рішення свого колеги Віктора Швецова у матчі 20-го туру УПЛ між «Динамо» та «Волинню» (1:3).

- Жовта картка за «симуляцію» Ярмоленка у матчі «Волинь» - «Динамо».

- Тут воротар первинно зіграв у м'яч, і симуляції з боку Ярмоленка ніякої немає. Воротар зіграв у м'яч, а потім зачепив трохи Ярмоленка. Так, Андрій міг трохи раніше падати, але не кожне падіння - це симуляція. Я вважаю, що це жорсткувате рішення арбітра в плані дисциплінарних санкцій.

У принципі, рішення арбітра правильне, що він не призначив помилково пенальті. «Динамо» може опротестувати картку. Але потрібно розуміти, що органи правосуддя теж консервативні. Ярмоленко, може бути, і почав падати на секунду раніше... Але ж йде слід за Ярмоленком, в тому плані, що він може симулювати, зіграти грубо, посперечатися. І ось в таких ситуаціях, коли рішення 50 на 50, арбітри більш вимогливі до гравця і жорстко чинять по відношенню до нього в плані дисциплінарних санкцій.

- Тобто Ярмоленко тільки через свою репутацію отримує несправедливу жовту картку і пропускає матч з «Шахтарем»?..
- Це не правильно. Є моя думка, як екс-арбітра, людини, яка займалася цією професією. Але є певні рекомендації. Щороку якісь речі посилюються щодо поведінки гравців, по дисциплінарних санкціях, в тому числі що стосуються симуляції і т.д. Тому складно буде скасувати картку. З боку вболівальників і гравців арбітр завжди буде негідник і шкідник, але з боку органів, які його призначають, буде робитися все можливе, щоб захистити суддю, якщо є хоч найменша можливість. Це робиться для того, щоб не псувати репутацію арбітражу в цілому. Також як і клуб буде завжди захищати гравця. На мою думку, це рішення по Ярмоленку занадто жорстке. А вже наскільки воно справедливе, нехай розбираються ті органи, які дають арбітрам рекомендації, як чинити.