Дискваліфікацію Ярмоленка можна і потрібно скасовувати. Прецеденти були

Динамо Київ 20 Квітня, 21:27 1415
Дискваліфікацію Ярмоленка можна і потрібно скасовувати. Прецеденти були  | 19-27
Жовту картку футболіста «Динамо» можуть анулювати, якщо вважатимуть, що суддя помилявся.

Жовту картку футболіста «Динамо» можуть анулювати, якщо вважатимуть, що суддя помилявся.

Закон є закон, який не був він суворий. Але є і беззаконня. А тому варіант «ну, отримав помилково, що ж тепер вдієш?» тут не проходить. Дискваліфікацію Ярмоленко можна і потрібно скасовувати. Прецеденти були,- інформує kp.ua.

У 2012 році суддя Вакс несправедливо вилучив з поля в матчі «Шахтар» - «Динамо» динамівця Дениса Гармаша. За те, що нібито без дозволу покинув поле (до речі, в протоколі вписав зовсім інші дані і був спійманий на підміні- і нічого, до речі, судить досі. Але це вже інша історія. Друга жовта картка Гармаша була анульована рішенням контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

В тому ж 2012-му була скасована дискваліфікація гравця «Дніпра» Сергія Кравченка, який повинен був пропустити матч проти київського «Динамо». У підсумку зіграв.

А найдавніший випадок зі скасуванням дискваліфікації датований 2002 роком, коли в грі «Динамо» проти «Шахтаря» не повинен був брати участь дискваліфікований Геннадій Зубов. Проте зіграв завдяки... джентльменській домовленості президентів клубів Ігоря Суркіса та Ахметова - хоча це проти всіх правил, які повинні бути однаковими для всіх.