Динамівці Олег Гусєв та Андрій Ярмоленко розповіли про свої літературні смаки про те, чи збираються вони відвідувати пам'ятки Флоренції перед матчем проти «Фіорентини».
Можна до хрипоти сперечатися про літературні достоїнства творів Дена Брауна, за сюжетом яких американський професор мало не за добу знаходить розгадки вікових таємниць, але важко заперечувати актуальність цих книг в якості... путівників по містах, в яких розвивається дія. Дуже корисно прочитати «Код да Вінчі», вирушаючи в Париж, «Ангели і демони» перед візитом до Риму і Ватикану, а «Втрачений символ» - перед поїздкою до Вашингтона. Щодо «Інферно», то, читаючи роман, легко уявляєш себе у Венеції, Стамбулі і, звичайно ж, у Флоренції.
- Читав цю книгу, - Олег Гусєв був так здивований, почувши від кореспондента «СЭ в Украине» в аеропорту перед вильотом питання не про футбол, що навіть відклав убік планшет, в якому вивчав результати чемпіонату світу зі снукеру. - Але щодо путівника не згоден - особисто мене значно більше людей захопив сюжет. І якби не нагадали - не сказав би ось так, навскидку, в якому місті він починається. А розв'язка цього роману мене здивувала: чесно кажучи, очікував від автора значно більшої інтриги.
- «Код да Вінчі» свого часу не подужав, віддавши перевагу фільм, але подарований сестрою ще восени на день народження «Інферно» якраз дочитую, - Андрій Ярмоленко, який одного разу зізнався, що книги діють на нього як надійне снодійне, хитро посміхнувся. - Роман мені сподобався, але сказати, що при читанні виникло бажання побачити своїми очима якісь пам'ятки Флоренції, не можу: музеї і картинні галереї - це явно не моє.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!