Ігор Суркіс: «Наша мета - виграти золоті медалі і покласти їх в Кубок України»

Динамо Київ 27 Квітня, 16:12 2732
Ігор Суркіс: «Наша мета - виграти золоті медалі і покласти їх в Кубок України»  | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував матч з «Шахтарем» (0:0) і розповів про цілі команди в сезоні.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував матч з «Шахтарем» (0:0) і розповів про цілі команди в сезоні.

- Мені сподобалася самовіддача моїх футболістів, і їх розуміння того, що вони потрапили в психологічну яму в двох матчах з «Фіорентиною». Якби вони грали з «фіалками» так само самовіддано, як перший тайм із «Шахтарем», то, думаю, результат був би зовсім іншим.

Я говорю з такою впевненістю, бо знаю свою команду, вони знають, чого хочуть, вірять своєму тренеру. У команді чудовий мікроклімат. В останні роки, з іншими тренерами, «Динамо» ніколи не зіграло б так, як учора зіграло після «Фіорентини» з «Шахтарем». Донецький «Шахтар» як був сильним, так і є сильним. Зараз багато говорять про нашу перевагу - що ми грали мало не вдома. Але це не вина київського «Динамо». Ми грали там, де нас сьогодні приймає наш супротивник.

За рік побудувати команду неможливо, але у мене є віра в те, що Реброву вдасться створити хорошу, конкурентоспроможну команду. У матчі з «Шахтарем» на кону було чемпіонство. Сьогодні тільки від нас залежить, як швидко ми прийдемо до цієї заповітної мети, якої не було в Києві вже п'ять років. Якщо ми точно так само, як вчора завоювали очко з «Шахтарем», будемо завойовувати по три очки в матчах з «Говерлою», донецьким «Металургом», «Карпатами», «Дніпром» та запорізьким «Металургом», то ніхто не завадить нам зайняти першу сходинку в турнірній таблиці.

Проти «Олімпіка» у півфіналі Кубка України ми будемо грати, я думаю, основним складом. Ми дуже поважаємо цю команду, яка відібрала у нас очки, і в якої в останньому матчі ми вирвали перемогу буквально на останніх секундах. «Олімпік» - незручний для нас суперник, але ми постараємося це спростувати в кубкових матчах. Наша мета - виграти золоті медалі і покласти їх в Кубок України, - сказав Ігор Суркіс в ефірі «Динамо» Київ Web TV.