"Чорноморець" обіграв аматорів з "Аркадії"

Футбол України 13 Жовтня, 16:44 666
Чорноморець обіграв аматорів з Аркадії | 19-27
Поєдинок одеського "Чономорця" з командою, що грає в чемпіонаті Одеси, завршився повною капітуляцією "Аркадії".

Співавтором першого забитого м'яча у ворота «Аркадії», яка виступає в чемпіонаті Одеси, став Антонов, який вивів Прийомова один на один з голкіпером. Рієра і Фонтанельо асистував Сантана (аргентинець вразив ворота ударом головою в падінні). Остаточний рахунок першого тайму встановив Антонов, двічі скористався промахами оборони суперника - 5:0.

Після перерви зусиллями Мартиненко і Діденка, добив м'яч у сітку буквально з лінії воріт, а також Слінкіна, потужно і точно «вистрілив» метрів з 25-ти, «Чорноморець» збільшив свою перевагу - 7:0.

«Чорноморець» - «Аркадія» (Сергіївка) - 7:0 (5:0)

Голи: Прийомов (11), Рієра (16), Фонтанельо (21), Антонов (29, 39), Діденко (51), Слинкин (89).