Фоменко сумнівається у поляках

Динамо Київ 13 Жовтня, 19:39 558
Фоменко сумнівається у поляках
Після перемоги в Харкові тренер українців Михайло Фоменко висловив сумнів, що поляки віднімуть очки у англійців, але Вальдемар Форналік говорив про протилежне.


Перемога в Харкові над збірною Польщі (1:0) закріпила за українцями другу сходинку в групі Н, нижче якої вони вже точно не опустяться. Щоб потрапити до Бразилії прямо, минаючи стикові матчі, підопічним Михайла Фоменка необхідно обігравати Сан-Марино і вболівати за поляків, сподіваючись, що вони на виїзді віднімуть очки у англійців.


Головний тренер збірної України Михайло Фоменко:


"До гри ми багато спілкувалися з футболістами на тему психології, і як це подіяло на них? Вже до восьмій хвилині вони отримали дві жовті картки... Гравці були трошки заведені, і це заважало нам сповна реалізувати те, що було задумано. Тим не менш, я подякував хлопцям за гру, за важкі три очки. Ми реалісти і розуміємо, що поляки не будуть грати в Лондоні на супермаксимумі". Щоб відібрати очки у англійців, потрібно грати саме на цьому рівні. Тому я думаю, що нам доведеться виступати в стикових матчах. Так, у футболі всяке трапляється, але це вже від нас не залежить".

Головний тренер збірної Польщі Вальдемар Форналік:


"Ми знали, що зустріч буде дуже важкою, і серйозно готувалися до неї, вірили в позитивний результат, але на поле це не підтвердилося. Думаю, мої футболіст показали все, на що здатні. На жаль, в одному епізоді ми помилилися, що і призвело до поразки.В Англії я виставлю найсильніший склад, який тільки буде можливо виставити, враховуючи фізичний стан футболістів". Ми все-таки їдемо на "Уемблі", в святиню футболу! Червоних карток не було, тому, якщо і будуть зміни, то це не означає, що наша команда зіграє гірше, ніж сьогодні".

Захисник збірної України Артем Федецький:


"Сьогодні у нас була божевільна підтримка, тому хотілося б подякувати вболівальникам за те, що змогли прийти на матч. Ця підтримка дуже допомогла. Можливо, не все у нас виходило. Більше хотілося акцентувати увагу на грі в обороні, адже ми розуміли, яка в цьому матчі ціна хоча б однієї помилки. У першому таймі було багато браку, про що нам і сказав Фоменко в перерві. У другому таймі осмисленості було більше, хоча і там без помилок не обійшлось. Ми билися один за одного! Сьогодні була гра на результат, який ми змогли добути".

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко:

"Польща добре оборонялася і перекривала практично всі зони. Було дуже важко. Вони добре вибігали в контратаку, тому у них і було більше моментів, але в другому таймі ми почали краще грати, розкрилися. Після голу стало простіше, з'явилися вільні зони, і було набагато легше. Ясна річ, що всі залишилися задоволені результатом, але ми ще не на чемпіонаті світу, радіти поки нема чому. Немає сенсу на когось сподіватися, в першу чергу потрібно думати про себе. А матч Англія - Польща нас вже не стосується".