Євген Хачеріді: «Навіть коли був маленький – завжди сперечався з суддями»

Динамо Київ 3 Травня, 22:53 2510
Євген Хачеріді: «Навіть коли був маленький – завжди сперечався з суддями»   | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Хачеріді дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «Профутбол», в якому розповів про свої емоції на полі, суперечки з тренерами та своє майбутнє.

Захисник «Динамо» Євген Хачеріді дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «Профутбол», в якому розповів про свої емоції на полі, суперечки з тренерами та своє майбутнє.

Про свої суперечки з суддями

Футболісти біжать одразу до мене, може переймаються, що мені дадуть червону картку, але я ж не скажу на арбітра якесь погане слово, чи мат. Я просто запитую «Чому так?». Я такий, навіть коли був маленький – завжди сперечався з суддями. Я переймаюся за результат, я завжди за справедливість, за чесність. Я переймаюсь, намагаюся щось довести. Авжеж, я не маю права, але це вже напевно не прибрати, може трохи збавити, але не прибрати.

Психолог? А що мені психолог, я не ходив до психолога. Я намагаюся, але десь там суддя не те свиснув, намагаюся не бігти, але мене туди тягне. Я за справедливість.

Про те, як його хотіли вигнати з «Динамо» за поведінку

Був один момент. У грі з «Маккабі», коли мене вилучили, були проблеми. Ігор Суркіс зайшов до роздягальні після гри та сказав, щоб я шукав собі команду. Можливо то було на емоціях.

Про суперечки з тренерами

Я кажу так, як я бачу, як відчуваю. Я цього не боюся, нехай мене за це штрафують, але я кажу так як воно є, як я бачу.

Всі знають, не секрет, що в мене були проблеми з Олегом Блохіним. Але в мене такий не простий характер, я навіть можу з тренером посперечатись. Хоча я не повинен, але такий в мене характер.

Про слова Рауля Ріанчо та свій потенціал

Рауль каже, що я можу ще 70% додати, не знаю, йому видніше, можу трохи можу додати. Мені Рауль це казав. Ми з ним багато розмовляли. Але я з цим не зовсім погоджуся, тому що я на тренуваннях стараюся. Так, можливо буває, не буду приховувати. Буває на якомусь тренуванні поганий настрій, якісь проблеми, не на повну силу тренуюсь, але це дуже рідко.

Всі тренери говорять, що мені треба працювати на довгі передачі. Працюю, стараюся, але не завжди виходить.

Про те, що забив мало м’ячів

Це факт, я намагаюся боротись, але не знаю, можливо погано борюся. Мало голів забив, навіть дуже мало. Можливо мої голи ще попереду.

Звісно, ми розбираємо стандарти, нам пояснюють, що в кожного своя точка, треба нахабніше грати, але не виходить і все.

Про кар’єру в топ-клубі Європи

Я про це думав. Кожен футболіст хоче спробувати свої сили в топ-чемпіонаті, напевно. 27 років – сил ще багато, найголовніше, щоб травми обходили. Авжеж хочеться себе спробувати у топ-чемпіонаті, але хочеться і з «Динамо» щось виграти.

Рік тому казали в «Наполі», після гри з «Евертоном», казали в «Евертон». А сенс який? Я не бачу, що «Динамо» Київ слабше за «Евертон». Мені тут дуже подобається, подобається місто, вболівальники в нас чудові. Хочеться тут щось виграти.