Руслан Ротань: «У себе вдома «Наполі» нікого не «відпускає». Але нам все-таки вдалося тут зіграти внічию»

Футбол України 8 Травня, 09:12 818
Руслан Ротань: «У себе вдома «Наполі» нікого не «відпускає». Але нам все-таки вдалося тут зіграти внічию»   | 19-27
Як завжди, Руслан Ротань після закінчення матчу залишив роздягальню команди одним з останніх, після чого відповів на запитання телеканалу «Футбол».

Як завжди, Руслан Ротань після закінчення матчу залишив роздягальню команди одним з останніх, після чого відповів на запитання телеканалу «Футбол».

- Руслан, перед матчем Мирон Маркевич говорив, що шанси команд 60 на 40 на користь «Наполі». Як думаєте, які вони зараз?

— Попереду друга гра. А що стосується цього, то у себе вдома «Наполі» нікого не «відпускає». Але нам все-таки вдалося тут зіграти внічию.

- Чи можна говорити, що «Дніпру» сьогодні пощастило?

— Це вам говорити. Критикуйте, це в принципі ваша справа, але я скажу, що будь-який футболіст мріяв би зіграти в півфіналі Ліги Європи. Зрозуміло, що ми самі незадоволені грою. У нас багато чого не вийшло, але ми віддавалися на полі на 200 відсотків і в підсумку були винагороджені за це. Хочеться сказати спасибі хлопцям за їх самовіддачу у важкій грі. Але попереду ще матч у Києві, де буде ще важче.

— Яка тактика буде обрана на поєдинок?

— Це питання до тренерського штабу. Зараз потрібно переключитися на гру чемпіонату, а потім вже буде поєдинок в Києві.

— Чи відчували на собі грубу гру з боку гравців «Наполі»?

— Вони грали у себе вдома. У них була божевільна підтримка, і вони сміливо йшли в стики. Ну а ми намагалися грати обережно, тому і була така картина, - цитує Ротаня прес-служба ФК «Дніпро».