Євген Селезньов: «М`яч з матчу в Неаполі не забрав»

Футбол України 9 Травня, 13:53 325
Євген Селезньов: «М`яч з матчу в Неаполі не забрав»
Нападник «Дніпра», чий вдалий вихід на заміну приніс команді Мирона Маркевича нічию в першому півфінальному матчі Ліги Європи з «Наполі» (1:1), зізнався, що було важко спостерігати за грою, сидячи на лавці запасних, а також оцінив свій гол у ворота італійського клубу

Нападник «Дніпра», чий вдалий вихід на заміну приніс команді Мирона Маркевича нічию в першому півфінальному матчі Ліги Європи з «Наполі» (1:1), в коментарі MatchDay зізнався, що було важко спостерігати за грою, сидячи на лавці запасних, а також оцінив свій гол у ворота італійського клубу.

- Скажу чесно, дивитися за такою грою з боку - в два рази важче, ніж в ній брати участь, - передає слова Селезньова кореспондент MatchDay Кирило Пінчук. - Це наче електричний стілець. Я можу тільки уявити, як у цей час переживав тренер і скільки сивого волосся у нього з'явилося.

- Ваш гол був забитий з офсайду. Самі відчували, що м'яч не зовсім «чистий»?

- Гол є гол. А «чистий» він чи ні, вирішує тільки суддівська бригада. Арбітри вирішили, що все було в рамках правил. Хочу сказати окреме спасибі хлопцям, які повністю віддавалися на полі, билися з першої і до останньої хвилини з такою сильною командою. І це беззаперечний факт! Хлопці просто красені, витягши таку нічию в такій грі.

- Перед вильотом до Неаполя ви говорили, що якщо заб'єте, то м'яч заберете з собою. Він у вас?

- Ні, я його не забрав.