Руслан Бідненко: «Металург» буде битися, щоб показати, що він команда»

Динамо Київ 10 Травня, 09:32 460
Руслан Бідненко: «Металург» буде битися, щоб показати, що він команда»
Колишній півзахисник «Динамо» (2004) Руслан Бідненко поділився з очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

Колишній півзахисник «Динамо» (2004) Руслан Бідненко поділився з ua-football.com очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та донеччан.

«Металург» буде битися, щоб показати, що він команда. Дехто, не виключено, захоче сподобатися тренерам суперника і заслужити запрошення. Хоча вперед бігтимуть найперше динамівці. У киян добре поставлена гра, вони будуть нагнітати і створювати моменти. Та «Металург» до своїх володінь теж не притиснеться. У донеччан попереду грають хороші майстри, здатні використати найменшу похибку в обороні суперника.

Безперечно, «Металургу» не вистачатиме Чечера та Морозюка. В’ячеслав керує обороною і дуже ефективний при виконанні стандартних положень поблизу воріт суперника. Микола додає діям команди швидкості, може повести партнерів за собою. Втім, у резерві в «Металурга» вдосталь футболістів, здатних замінити лідерів.

Думаю, «Динамо» переможе 2:1. Реброву зараз не треба експериментувати. Він виставить усіх найсильніших. А що хтось отримає попередження і пропустить матч з «Дніпром»? Для киян то не проблема, адже лава запасних у них дуже довга».