Микола Павлов: «А може, мені зроблять таку пропозицію, від якої я не зможу відмовитися?»

Футбол України 10 Травня, 17:32 706
Микола Павлов: «А може, мені зроблять таку пропозицію, від якої я не зможу відмовитися?»
Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов прокоментував поєдинок проти запорізького «Металурга» (0:2).

Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов прокоментував поєдинок проти запорізького «Металурга» (0:2), - інформує matchday.ua.

— Микола Петрович, як вам працюється з футболістами, які, на думку Йожефа Сабо, не відповідають рівню Прем'єр-ліги?

— Так склалася моя кар'єра, що команди, з якими я працюю, більше програють, ніж виграють. Зате в тій команді, яку я приймаю, в якій кажуть, що взагалі немає нормальних футболістів, відразу видно результат роботи. Сьогодні я не маю претензій до своїх футболістів за змістом гри. По результату, звичайно, прикро. Коли не забиваєш майже стовідсоткові моменти, то, звичайно, щось пропустиш. Ті голи, які забили наші суперники, вони будуть одними з кращих в цьому турі. А те, що у нас постійно кадрові проблеми... Сергій Яворський повернувся в лад, але ми його вирішили поберегти, зате травму отримав Іван Матяж. Доводилося перебудовуватися. Не повернулися ще в дію ні Мандзюк, ні Мішньов. Труднощі нас роблять сильнішими. Ми навесні, окрім «Динамо» і «Шахтаря», сильно по грі не устпупили. Очок заробили в два з половиною рази більше, ніж в першій частині сезону.

— Сьогодні ви не забили пенальті. Матяж — штатний пенальтист команди?

— Я ніколи в житті не призначаю пенальтиста на гру. Я в свій час, коли був футболістом, теж два-три рази бив пенальті і знаю, що це таке. Коли б'ють пенальті за рахунку 0:0, то людина бере відповідальність на себе. Не кожен може це зробити. Матяж при своїх глядачах взявся пробивати. Це говорить про те, що він сильна людина. А те, що він не забив — не забиває навіть Марадона.

— Яку знаходите для себе мотивацію, адже ви вже вирішили покинути команду?

— Це ж робота. Ми повинні працювати. У мене хороший тренерський штаб, хороші помічники, які в разі чого виконають ту роботу, яку я не зможу зробити. У нас є колектив, який все робить. Я цей тиждень писав звіти, виправдовувався, що я роблю не так. Думав, що мене викличуть і скажуть, чому я так себе веду. Але мене досі ніхто нікуди не викликає. Після 15-го числа я змушений буду зробити якусь офіційну заяву. А може, мені зроблять таку пропозицію, від якого я не зможу відмовитися? Я на це сподіваюся.