Флеш-інтерв’ю Сергія Реброва

Динамо Київ 10 Травня, 22:10 1880
Флеш-інтерв’ю Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі проти донецького «Металурга».

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі проти донецького «Металурга».

- Минулого разу 6:0 виграли, зараз 6:0. В «Динамо» таке завдання по 6-ть забивати?

- Завдання було на один м’яч більше забити. Я радий, що хлопці не зупинилися, як у минулій грі, після 1:0. Вони принесли радість вболівальникам, які у святковий день прийшли підтримати нашу команду.

- В чому запорука такого результату?

- Ми були більш мотивовані на цю гру. Ця гра була дуже важлива для нас. Для «Металургу» ця гра нічого не вирішувала. Я впевнений, що кожна команда, яка виходить грати проти «Шахтаря» чи «Динамо» - вони дійсно всі сили віддають на полі. Добре, що в першому таймі ми зім’яли цю команду, а потім вже контролювали гру та забили декілька м’ячів.

- Ви сьогодні ризикували випускаючи чотирьох гравців, які на картці висять перед матчем з «Дніпром»?

- Ми попередили футболістів. Якщо вони самі будуть розуміти, що знаходяться під загрозою картки, то будуть грати спокійніше. Але я їм казав, що зараз незамінних футболістів немає. Зараз є, ким замінити кожного футболіста

- Як Ви вважаєте, це помилка оборони «Металурга», чи натиск «Динамо»?

- Я зараз хлопцям казав у роздягальні, що це не «Металург» слабкий, а ви дійсно заслуговували на цю перемогу. «Металург» вийшов та намагався грати організовано і компактно проти нас. Але в них це не дуже вийшло, тільки тому, що наші хлопці були більш мотивовані і заряджені на перемогу.

- Сьогодні «Динамо» грало номінально виїзний матч, але зіграли його на «Олімпійському». Ви може якось просили керівництво клубу, щоб такий матч провести саме тут?

- Я взагалі ні про що не просив. Повторю, що клуби зі Східної України зараз знаходяться не в рівних умовах. Ми повинні це враховувати та поважати ці клуби. Вирішать вони на «Олімпійському», чи на «Оболонь-Арені» - ми цьому підкоримося. Ми поважаємо ці клуби.

- Мбокані не потрапив до заявки. Що з ним?

- Він працює за індивідуальною програмою.

- Той конфлікт, який стався між клубом та Мбокані, він має якесь продовження?

- Конфлікту ніякого з клубом не було. Те що він сказав, то напевно в нього конфлікт зі старшим тренером. Це абсолютно нормальні речі. З клубом в нього ніяких конфліктів немає, з хлопцями, сподіваюсь, також.

- Ви його бачите ще в команді?

- Подивимось, давайте завершимо спочатку сезон. Мені зараз є про що думати окрім Мбокані. Я дійсно радий, що футболісти, які виходять на поле, вони віддають всю душу, всі сили. Зараз казати про одного футболіста – не дуже нормально.