Юрій Вернидуб: «Бажаю «Дніпру» одного — потрапити у фінал і виграти Кубок УЄФА»

Футбол України 11 Травня, 09:50 604
Юрій Вернидуб: «Бажаю «Дніпру» одного — потрапити у фінал і виграти Кубок УЄФА»
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Зорі» Юрія Вернидуба.

Післяматчева прес-конференція головного тренера «Зорі» Юрія Вернидуба.

— Перш за все, вітаю всіх з великим святом — святом Перемоги. Все одно це велике свято. Думаю, у багатьох діди і прадіди боролися за те, щоб ми жили в мирі і злагоді. Поки це не виходить — наші братися не дають. Але сподіваюся, що розум візьме гору.

По грі скажу, що, звичайно, ми розуміли, з ким граємо. Я прекрасно розумію, як «Дніпру» важко грати на три фронти. Розумію і головного тренера, що потрібно проводити ротацію. Був досягнутий позитивний результат в Італії, і я уявляю, що чекає хлопців у четвер, як вони хочуть зіграти. Розумів, що буде і ротація, і втома з боку «Дніпра». Нам набагато легше — ми працюємо в спокійному режимі в тижневому циклі. Хоча з такою командою завжди важко грати. Вважаю, гра була рівною, але у нас в першому таймі були моменти, які ми використовували. У другому таймі було вже простіше грати від оборони на контратаках, що ми і робили. Ми могли забити ще, якщо б використовували моменти, міг і «Дніпро» забити. Але строго, добре, надійно зіграли в обороні, за що я вдячний всім хлопцям. Нам ці три очки дуже потрібні для подальшої боротьби за право зіграти в Лізі Європи. Залишилися три гри, але, хоча ми їх будемо грати в Запоріжжі, з тими суперниками ще важче грати, ніж з «Дніпром».

Бажаю «Дніпру» одного — потрапити у фінал і виграти Кубок УЄФА. Від серця бажаю, вірю в це. Знаю, як хлопці налаштовані, знаю тренера Мирона Богдановича, при якому я почав працювати помічником тренера в запорізькому «Металурзі». Він мене, як кажуть, підтягнув, за що йому величезне спасибі і низький уклін. Всією командою будемо вболівати за «Дніпро»! - наводить слова Вернидуба офіційний сайт «Дніпра».