Богдан Мишенко: «Дуже неприємно програвати з таким великим рахунком»

Динамо Київ 11 Травня, 11:18 826
Богдан Мишенко: «Дуже неприємно програвати з таким великим рахунком»
Півзахисник донецького «Металурга» Богдан Мишенко прокоментував розгромну поразку від київського «Динамо».

Півзахисник донецького «Металурга» Богдан Мишенко прокоментував розгромну поразку від київського «Динамо».

«Все-таки нам протистояла дуже сильна команда, лідер чемпіонату. Це говорить саме за себе. Ми дуже серйозно підходили до цієї зустрічі, нас головний тренер Володимир Миколайович серйозно готував. На теорії дивилися їхні ігри. Що сказати: спершу начебто й виходило. У нашої команди було завдання накривати на чужій половині, що спочатку виходило. Тренер говорив нам про те, що недозволено «Динамо» дати забити швидкий гол, бо потім дуже важко відіграватися. Така команда навпаки після голу відчуває більшу впевненість. Більше сил у них і біжать вони посилено. Пропустили ми сьогодні швидко, потім другий гол, третій...».

«Перший тайм завершився 0:3 і вже дуже важко було, але все одно тренер налаштовував нас, щоб ми не опускали голову, не вішали ніс, йшли вперед, старалися, билися, показували свою гру. Звичайно, дуже неприємно програвати з таким великим рахунком, як 0:6. Дуже засмучений, звичайно, як і всі партнери по команді. Важко про щось говорити...».

«Безумовно, не вистачало капітана В'ячеслава Чечера, Миколи Морозюка. Дуже прикро, що Джордже Лазіч зламався на початку першого тайму. У перерві Жуніор Мораєс залишив поле. Але все одно, крім вищезгаданих футболістів є інші: ми виходили, намагалися... Нічого не залишається, будемо тренуватися і готуватися до наступної гри проти «Шахтаря».

«Як каже тренер: краще тренування – це гра. Кожна зустріч – свій маленький досвід. Навіть якщо в результаті все закінчується такою прикрою поразкою, потрібно робити правильні висновки і йти далі», - цитує Мищенка офіційний сайт «Металурга».