Американські військові відвідали матч «Карпати» - «Чорноморець»

Футбол України 11 Травня, 15:41 613
Американські військові відвідали матч «Карпати» - «Чорноморець»
Військовослужбовці збройних сил США, які наразі проводять спільні з українськими військовими навчання у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Яворові, що на Львівщині, відвідали матч львівських «Карпат».

Для американських військових, які понад місяць тренують українських бійців у Яворові, футбольний матч став приємним бонусом до вихідного дня, який солдати провели у Львові.

Зокрема, американець Пол із Каліфорнії наголосив, що в Україні йому подобаються привітні люди, смачний хліб, а також сподобалось місто: «У вас футбол дуже популярний, як ми помітили. Ось напередодні ми грали з вашими хлопцями на полігоні і програли 3:1. Вони були значно сильнішими за нас».

Серед військових, які зараз проводять навчання у Яворові, вихідці з багатьох штатів США. Для більшості солдат цей візит став першим до України. Перед цим багато з них бували в інших гарячих точках, зокрема, в Афганістані.

Футбольний матч на стадіоні «Україна» завершився перемогою «Карпат» з рахунком 2:0. До слова, американські військові зробили непогану виручку місцевим фан-шопам, оскільки солдати скупили багато клубної символіки.

Разом із американцями на футбольний матч до Львова приїхали українські військові. Перемога «зелено-білих» стала хорошим завершенням вихідного дня, адже одразу після матчу військові повернулися до Яворова.

Нагадаємо, близько 290 військовослужбовців США, зокрема, десантників 173 повітряно-десантної бригади Sky Soldiers беруть участь в українсько-американських командно-штабних навчаннях Fearless Guardian 2015 у Яворові, що на Львівщині.