«Шахтар» допоміг харківській дитячій лікарні

Футбол України 11 Травня, 19:34 857
«Шахтар» допоміг харківській дитячій лікарні   | 19-27
11 травня головний тренер «гірників» Мірча Луческу і футболісти знову передали в Харківську обласну дитячу клінічну лікарню № 1 партію медикаментів.

ФК «Шахтар» в рамках співпраці з Гуманітарним штабом Ріната Ахметова продовжує допомагати дітям, постраждалим в результаті військових дій.

Слідом за В'ячеславом Шевчуком та Антоном Каніболоцьким від імені клубу провідати дітей з Донбасу, які знаходяться на лікуванні в цій клініці, приїхав Олександр Гладкий. Нападник привіз антибіотики четвертого і п'ятого покоління, необхідні для якнайшвидшого одужання дітей.

- Першу адресну допомогу від ФК «Шахтар» ми отримали ще в серпні, а у вересні клуб не тільки виділив колосальні кошти для придбання медикаментів, але й не залишив дітей без особистої уваги: ​​з візитом до нас приїжджали Слава Шевчук і Антон Каніболоцький. До цих пір згадуємо ту зворушливу зустріч. З упевненістю скажу, що після того візиту число вболівальників «гірників» зросла в рази. Тоді на виділені гроші були придбані дорогі ліки, які, повірте, врятували не одне маленьке життя. Тому ще раз від імені всього колективу дякую тренеру, футболістам, кожному співробітнику ФК «Шахтар» за те, що не залишаєтеся байдужими. Сьогодні у нас на лікуванні перебувають 20 дітей із зони військових дій, але кожен день ця цифра змінюється і іноді досягає позначки в 50! У нашій лікарні знаходяться тільки важкі діти. У їхньому випадку одна ампула медикаментів коштує 500 гривень. А скільки таких потрібно! Тому для нас так важлива допомога донецького клубу, - підкреслила Тетяна Халтуріна, заступник головного лікаря з лікувальної роботи.

Крім ліків, всі маленькі пацієнти отримали від ФК «Шахтар» в подарунок м'які іграшки та виключно позитивні емоції від спілкування з нападаючим «гірників»: Олександр заходив в кожну палату і довго розмовляв з дітворою.

- Цей візит означає дуже багато не тільки для мене, а й для всієї команди. «Шахтар» допомагає дітям у цій лікарні не в перший раз. Після приїзду Слави та Антона ми обіцяли, що не залишимо дітей і клініку без уваги. І ми тримаємо свої обіцянки. Але найголовніше, щоб ці медикаменти допомогли кожному маленькому пацієнту і поставили діток швидше на ноги. Я сам батько, виховую сина, тому сьогоднішня зустріч була дуже зворушливою для мене. Дивлюся на малюків - і переживаю за кожного. Дуже важко бачити дітей з різними травмами. Складно підібрати потрібні слова. Хочеться тільки, щоб кожна дитина швидше одужала. Тим більше я сам з області, добре знаю Харків, це не чуже для мене місто. Тому, коли зайшла розмова про поїздку, я відразу погодився, - не приховував емоційОлександр Гладкий.

Прощаючись з хлопцями, форвард ще раз підкреслив, що це не остання акція - ФК «Шахтар» і далі буде підтримувати дітей, які постраждали в результаті військових дій в Донбасі, і допомагати їм.