Пригоди українців в Канаді: «Атомік Селект» розпочав сезон з перемоги

Світовий футбол 12 Травня, 16:19 1189
Пригоди українців в Канаді: «Атомік Селект» розпочав сезон з перемоги   | 19-27
Раніше стало відомо про те, що український фахівець Ігор Яворський очолив канадський футбольний клуб «Атомик Селект», куди слідом за тренером перебрався цілий ряд вітчизняних футболістів.

Раніше FootBoom.com неодноразово інформував читачів про те, що український фахівець Ігор Яворський очолив канадський футбольний клуб «Атомик Селект», куди слідом за тренером перебрався цілий ряд вітчизняних футболістів.

10 травня наші співвітчизники вдало дебютували у канадській футбольній лізі (CSL). У першому турі «Атомік Селект» на своєму полі з рахунком 3:0 розгромив «Ніагара Юнайтед». Всі голи були забиті після перерви. Рахунок відкрив Ігор Мігалевський, який має досвід виступів в чемпіонаті Польщі. Він же через кілька хвилин заробив пенальті, який реалізував Ігор Мельник. Крапку в матчі поставив Олег Войцеховський, вихованець львівського футболу, який виступає в Канаді з 2003 року.

«Перша гра завжди носить характер принциповості, тому що від неї залежить, як буде діяти команда в наступних турах. В принципі, ми задоволені самовіддачею футболістів і тим, як вони швидко працювали з м'ячем. Звичайно, ще є багато над чим працювати.

Ми припустилися кількох помилок в обороні. Думаю, це пов'язано з тим, що у нас не було сильних спарингів перед сезоном. Ми зробимо правильні висновки і сподіваюся, надалі таких помилок допускати не будемо. Нас підтримувала українська діаспора, спасибі за підтримку. В гостях у Канаді ми відчуваємо себе як вдома», - заявив після матчу Ігор Яворський.