Артем Бесєдін: «Було дуже приємно одягати футболку «Металіста»

Динамо Київ 12 Травня, 16:36 1115
Артем Бесєдін: «Було дуже приємно одягати футболку «Металіста»
Для нападника «жовто-синіх» Артема Бесєдіна поєдинок проти «Волині» став останнім у футболці «Металіста».

Для нападника «жовто-синіх» Артема Бесєдіна поєдинок проти «Волині» став останнім у футболці «Металіста».

На початку червня у Артема закінчується термін орендної угоди з нашим клубом, а вже зараз він разом з поки ще партнерами по команді Олексієм Ковтуном і Юрієм Ткачуком почав підготовку до Чемпіонату Світу серед 20-річних футболістів, який незабаром розпочнеться в Новій Зеландії. Тим не менш, в понеділок всі думки Артема були на полі стадіону «Металіст», де його команда в компенсований час вирвала нічию у луцької «Волині».

- Велике спасибі всьому футбольному клубу «Металіст», у складі якого я провів цей час і отримав безцінний досвід. Спасибі Ігорю Володимировичу Рахаєву за довіру, за те, що давав мені грати. Спасибі всім вболівальникам за підтримку! Повірте, все це мені було дуже приємно одягати футболку «Металіста» і намагатися приносити команді якомога більше користі.

- Якщо говорити по грі, нічия, як вважаєш, закономірна?

- Прикро, звичайно, постійно відіграватися, адже ми налаштовувалися сьогодні виключно на переможний результат, але... Я ж зі свого боку можу побажати «Металісту», щоб надалі у нього все було добре.

- Як вважаєш, хто сьогодні більше заслужив перемогу?

- Важко сказати. Обидві команди боролися, хотіли виграти. Нам треба було більш злагоджено зіграти в захисті, так, як це вдавалося в попередніх матчах. Тоді б можна було розраховувати і на більш сприятливий результат. Ну а так, напевно, нічия сьогодні справедлива.