XII міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського стартує у червні

Динамо Київ 12 Травня, 18:56 329
XII міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського стартує у червні
З 1 по 4 червня у Києві відбудеться міжнародний футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського. Разом із молодіжною збірною України (U-21) участь у змаганнях візьмуть її однолітки з Молдови, Словенії та Греції.

Матчі дванадцятого за ліком Меморіалу Лобановського пройдуть у два дні. 2 червня о 15:00 на стадіоні НТК імені В. Баннікова Словенія зіграє із Грецією, а о 17:00 на поле стадіону «Динамо» імені В. Лобановського вийдуть збірні України та Молдови.

Наступного ж дня відбудуться ще два поєдинки. У випадку перемоги українців у першій грі, фінал турніру розпочнеться о 17:00 на стадіоні «Динамо», а матч за ІІІ місце – о 15:00 на НТК ім. В. Баннікова. Якщо ж підопічним Сергія Ковальця не вдасться обіграти Молдову, то о тій же 17-й годині на «Динамо» відбудеться поєдинок за бронзові нагороди, а фінальний матч розпочнеться о 18:30 на НТК ім. В. Баннікова.

Нагадаємо, що останній Меморіал Лобановського відбувся у 2013 році та приніс українцям срібло – у вирішальній зустрічі вони поступились команді Австрії з рахунком 0:1.