Олег Саленко: "Заради нас поляки не будуть проявляти принциповість"

Динамо Київ 15 Жовтня, 01:06 730
Олег Саленко: Заради нас поляки не будуть проявляти принциповість
Олег Саленко оцінив, наскільки реально те, що Польща відбере у Англії очки:
 
- Враховуючи багато моментів, думаю те, що Польща не програє на "Уемблі" - малоймовірно. Англія зараз в хорошій формі, і їй треба вигравати, Польщі ж нічого не треба.
 
- Будучи футболістом, ви встигли пограти і в Польщі. З досвіду спілкування з поляками, як вважаєте, вони можуть проявити принциповість і виграти наперекір усьому?
 
- Так, принциповість у них є, але це, як мені здається, не той випадок. Коли їм треба виграти, вони можуть проявити принциповість, а якщо просто так іти наперекір всьому - то навряд чи. Чи не німці, скажімо так. Думаю навіть, що у них буде не весь основний склад. Поляки краще дадуть зіграти перспективним гравцям, а потім скажуть: мовляв, дали спробувати зіграти молодим футболістам, адже результат нас не цікавив.
 
- Є інформація, що полякам обіцяно хороший стимул - преміальні "з боку " (так кажуть в Англії). І зрозуміло, з якого боку ... Коли ви грали в Польщі, помічали, що тамтешні футболісти краще грають за хороший грошовий стимул?
 
 - Просто так поговорити про це можна, але, наскільки я знаю, такі речі заборонені. Про це якщо і домовляються, то зовсім на іншому рівні. Розмови можуть бути які завгодно, але як насправді йде справа, ніхто не знає. Якщо згадувати чемпіонат Польщі, то там грають для того, щоб показати себе з найкращого боку і виїхати в сильніший чемпіонат. Але думаю, грошове питання тут не найголовніше. Просто Англія зараз сильніша Польщі, і англійцям необхідна перемога.