УЄФА та ФІФА пригрозили Іспанії виключенням з міжнародних турнірів

Динамо Київ 13 Травня, 08:29 2722
УЄФА та ФІФА пригрозили Іспанії виключенням з міжнародних турнірів
Футбольні клуби і збірна Іспанії можуть опинитися «за бортом» міжнародних турнірів. Іспанія отримала останнє попередження від ФІФА та УЄФА.

Футбольні клуби і збірна Іспанії можуть опинитися «за бортом» міжнародних турнірів. Іспанія отримала останнє попередження від ФІФА та УЄФА, - інформує zn.ua.

Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) і Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) пригрозили Іспанії виключенням її клубів і збірних з міжнародних турнірів у разі втручання уряду в справи національної федерації. Правила ФІФА та УЄФА забороняють третім особам (державі в тому числі) втручатися у справи національних футбольних федерацій. У разі порушення даної заборони клуби і збірні країни можуть бути виключені з міжнародних турнірів.

У середу 13-го травня Королівська іспанська футбольна федерація вирішила призупинити турніри на прохання профспілки гравців, яка пригрозила провести страйк під час матчів 37-го туру іспанської Ла Ліги (пройде 17 травня) у зв'язку з постановою уряду країни про централізацію продажу телевізійних прав з сезону-2016/17. Згідно з цим законом, футболісти не будуть отримувати відсоток від прибутку з продажу прав на телетрансляцію футбольних матчів. При цьому 90% доходів відійде клубам провідного дивізіону, а 10% - клубів другого дивізіону.