У день матчу «Дніпро» - «Наполі» роботу метро продовжать на годину

Футбол України 13 Травня, 13:11 584
У день матчу «Дніпро» - «Наполі» роботу метро продовжать на годину
14 травня, в день матчу «Дніпро» - «Наполі», міський громадський транспорт Києва буде працювати в посиленому режимі, а роботу метрополітену буде продовжено на 1 годину.

З 21:00 цього дня на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Для безпеки гостей стадіону за 1 годину до початку матчу (о 21:00) станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди будуть слідувати без зупинки), станція «Палац Спорту» закрита на вихід, а станція «Площа Льва Толстого» закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотока, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Для зручності відвідувачів матчу в ніч з 14 на 15 травня робота київського метрополітена буде продовжена на 1 годину, а після проходження останніх поїздів метро від станцій буде організована і продовжена перевезення пасажирів наземним громадським транспортом.

Просимо вболівальників відповідно скоригувати свій маршрут і приходити на гру завчасно. Ворота «Олімпійського» відкриваються для гостей за дві години до стартового свистка арбітра, о 20:00.