Анатолій Бузник: «Якщо «Дніпро» заб`є, «Наполі» розкриється»

Футбол України 13 Травня, 17:42 442
Анатолій Бузник: «Якщо «Дніпро» заб`є, «Наполі» розкриється»
Заслужений тренер України Анатолій Бузник поділився своїм прогнозом на матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи між дніпропетровським «Дніпром» та італійським «Наполі».

Заслужений тренер України Анатолій Бузник поділився своїм прогнозом на матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Європи між дніпропетровським «Дніпром» та італійським «Наполі».

— В результаті, добутому в Неаполі, частка везіння і праці — 50 на 50... «Дніпро» в гостях досить сильно зіграв в обороні. Команда Мирона Маркевича пропустила лише одного разу — це практично ідеальний підсумок протиборства з таким клубом, як «Наполі».

Як буде побудована гра «Дніпра» в Києві? Маркевич сказав, що вдома його підопічні будуть діяти по-іншому. Подивимося. Якщо дніпропетровська команда розкриється і дозволить супернику більше, ніж у першому поєдинку, без пропущених голів не обійтися... Мені здається, що почати наші футболісти повинні більш акуратно, а потім діяти по ситуації. Не виключено, що «Наполі» заб'є і в Києві, ось тоді і прийдеться перебудовуватися на ходу.

Відзначив для себе, що дніпряни добре підготувалися до поєдинку в Неаполі. Відчувалася якісна тренерська робота. Про неї, до речі, потрібно судити не стільки з досягненням суперника в матчі, скільки по тому, скільки цьому супернику не дозволили зробити за 90 хвилин. В Неаполі «Дніпро» не дозволив господарям поля зробити багато чого... Судячи з настрою італійської команди, вона збиралася до перерви просто розчавити гостей, але цього не сталося.

Перед матчем у Києві всіх, думаю, турбує гра дніпропетровської атаки. Команда Мирона Маркевича забиває мало — в середньому з трьох гольових моментів вони реалізують тільки один... Але в міжнародних матчах важливо також, коли забивається гол. Ось з цим у «Дніпра» все в порядку — нерідко вони вражають ворота суперників під завісу поєдинку. До того ж роботу форвардів часто виконують, і непогано слід визнати, то Федецький, то Шахов, то Лучкевич...

Вважаю, що в сучасному футболі на перемогу можна претендувати і без хорошої лінії нападу. Головне — використовувати помилки суперника в обороні. Тим більше, якщо «Дніпро» заб'є, «Наполі» розкриється і тоді у нас буде можливість побачити атаку дніпрян у всій красі.

Що насправді ми побачимо в четвер на НСК «Олімпійський»? Мені здається, улюблений варіант гри Мирона Маркевича: почекати, коли гості спіткнуться... і добити їх. Було б добре, якщо б події в четвер так і розвернулися. У будь-якому випадку, нам усім потрібно вболівати за «Дніпро», заповнити вщерть стадіон і побажати Мирону Богдановичу стати другим після Валерія Лобановського українським тренером, котрий вивів свою команду у фінал, — цитує Бузника dynamo.kiev.ua, почилаючись на газету «КОМАНДА».