Мирон Маркевич: «Поголитися наголо? У моєму віці ходити лисим не хочеться»

Динамо Київ 13 Травня, 18:21 2564
Мирон Маркевич: «Поголитися наголо? У моєму віці ходити лисим не хочеться»  | 19-27
Прес-конференція головного тренера «Дніпра» Мирона Маркевича напередодні матчу-відповіді півфіналу Ліги Європи з «Наполі».

Прес-конференція головного тренера «Дніпра» Мирона Маркевича напередодні матчу-відповіді півфіналу Ліги Європи з «Наполі».

- Мироне Богдановичу, після першого матчу була полеміка у зв'язку з офсайдом у моменті з голом «Дніпра». Що ви можете з цього приводу сказати?

- Таке враження, що це я стояв з прапорцем. Давайте говорити про футбол! У нас теж були претензії до суддівства раніше. Це футбол, така складова футболу.

- Сьогодні пройшли повідомлення, що півзахисник вашої команди Лучкевич має варіанти продовження кар’єри в Італії. Це правда?

- Я не знаю, хто цікавиться Лучкевичем. Це питання до керівництва клубу, а не до мене.

- У дебюті першого матчу здалося, що велика частина гравців «Дніпра» перегоріла та налякана. Враховуючи градус завтрашнього матчу, які міри робитимуться, щоб цього не повторилося?

- Так, я згідний, що команда в Неаполі перегоріла та не була подібна сама на себе. Але у другій грі це має пройти, адже завтра ми граємо вдома, при своїх глядачах. Наскільки я знаю, прийде багато людей. І я сподіваюся, що завтра команда не буде виглядати так, як в Італії.

- У першому матчі ми побачили, що «Дніпро» здатен показувати добру гру, зокрема в обороні. Чи маєте ви достатньо шансів закінчити турнір успішно?

- Шанси завжди є. Я впевнений, що завтра буде інший футбол. Я знаю можливості своє команди, і сподіваюся, що завтра гравці проявлять себе з іншої сторони. Не знаю, як ми завтра зіграємо, адже граємо проти дійсно гарної команди, але шанси після першої гри підрівнялися.

- Зрозуміло, що ще зарано говорити про фінал Ліги Європи, але у гравців і тренерів існує така негласна традиція – поголити голову у разі виграшу клубного трофею. Чи не хочете ви пообіцяти щось подібне?

- У моєму віці ходити лисим не хочеться.

- У першому матчі відсоток володіння м’ячем «Дніпра» не перевищував 25%. Завтра буде такий самий відсоток, чи щось зміниться?

- «Наполі» провів дуже хороший матч. Я дивився багато їх ігор, і вони дійсно добре грали. Неапольці змусили нас бігати без мяча. Нам було непросто, але я сподіваюся, що завтра буде інша гра. Все залежатиме від того, як футболісти будуть себе відчувати. Ми спробуємо показати контргру.

- Мироне Богдановичу, завтра найважливіший матч у вашій кар’єрі?

- Таких матчів було багато – як міжнародних, так і в чемпіонаті. Так що важко сказати. Я сподіваюся, що найважливіші матчі ще попереду.

- Наскільки важливими у грі-відповіді будуть стандарти?

- Дійсно, «Наполі» добре використовує стандарти, тому нам треба менше помилятися та фолити біля своїх воріт. Але й ми також немало м’ячів забивали зі стандартів, тому потрібно постаратися більше їх виконувати. У нашій команді є кому пробити.

- Який настрій у хлопців перед завтрашнім матчем? Чи готові вони дати жару італійцям?

- Настрій нормальний, постараємося показати хорошу гру.