Віталій Кварцяний: «Хлопці запевнили, що про якісь закулісні моменти навіть мови немає»

Футбол України 13 Травня, 18:34 930
Віталій Кварцяний: «Хлопці запевнили, що про якісь закулісні моменти навіть мови немає»   | 19-27
Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував клубному сайту основні моменти матчу проти «Металіста».

Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував клубному сайту основні моменти матчу проти «Металіста».

«Я переглянув ще запису матч з «Металістом». Багато поєдинків нашого чемпіонату проходить в такому ж темпі. Гра проходила в 14:00, ми все ж довго добиралися до Харкова, тому «побігла» моя команда краще у другому таймі».

«Ми зібрали спеціальну тренерську раду, щоб дати відповідь на всілякі натяки на нечисту гру. І після детального аналізу матчу можу сказати, що я вірю в професіоналізм своїх гравців. Футбол з «Металістом» було цікаво дивитися. Несподівана нічия дуже сильно психологічно вдарила по нас. Ми зіграли чесно, але рано повірили в перемогу».

«Варто зазначити, що після матчу до мене підійшли капітан Ерік Бікфалві і Богдан Шуст. Ми розмовляли, розібрали гру, хлопці запевнили, що про якісь закулісні моменти навіть мови немає. Я вивчив гру в Харкові — дійсно, вони грали дуже серйозно проти «Металіста», – підбив підсумки Віталій Кварцяний.