Рафаель Бенітес: «Якщо ми зможемо забити «Дніпру» двічі, нас це влаштує»

Динамо Київ 13 Травня, 20:49 684
Рафаель Бенітес: «Якщо ми зможемо забити «Дніпру» двічі, нас це влаштує»
Наставник «Наполі» Рафаель Бенітес провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський», присвячену завтрашньому матчу-відповіді півфіналу Ліги Європи з «Дніпром».

Наставник «Наполі» Рафаель Бенітес провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський», присвячену завтрашньому матчу-відповіді півфіналу Ліги Європи з «Дніпром».

Перше питання італійських журналістів до тренера «Наполі» стосувалося нещодавнього матчу з «Пармою» (2:2), після якого Бенітес отримав дискваліфікацію за образливі висловлювання.

- Завтра нас чекає дуже відповідальний вечір, і всі наші думки мають бути спрямовані на матч з «Дніпром», - відповів Рафаель Бенітес. – Було багато різних історій, пов’язаних із неаполітанськими командами, але в цих випадках ніхто не хотів прислухатися до іншої сторони, щоб мати повніше уявлення про ситуацію. Тому давайте краще говорити про завтрашній матч.

- У Неаполі вашої команди не вистачило на другий тайм. Що ви сказали своїм гравцям після матчу?

- Усі добре знають, як довго триває матч. Ми повинні це усвідомлювати і маємо завтра грати так, щоб максимально викластися.

- Якщо знову станеться помилка арбітра, то чи вистачить «Наполі» класу та сил, щоб подолати таку ситуацію?

- Усі ми знаємо, що арбітр допустив помилку у нашому першому матчі з «Дніпром», але не хотілося б зараз про це думати. Завтра у нас буде досвідчений арбітр, тому сподіваємося, що нічого подібного більше не станеться. Йдеться про півфінал Ліги Європи, тому не видається можливим, що завтра подібне повториться.

- Чи можна вважати, що ваш міжнародний досвід буде гарантією позитивного для «Наполі» результату завтрашнього матчу та подальшої долі в турнірі?

- Досвід – це важлива справа, але він вирішує не все. Гравці «Наполі» теж мають певний досвід. До того ж, ми завжди ретельно аналізуємо матчі, щоб не повторювати своїх помилок. Зараз ми також добре підготувалися, тому почуваємося досить впевнено.

- Чи матиме результат завтрашнього матчу істотне значення для вашого особистого майбутнього у «Наполі»?

- Що стосується мого майбутнього, то це питання остаточно не вирішене. Я ще маю порадитися зі своєю родиною. Безпосереднього зв’язку результату матчу з «Дніпром» та мого майбутнього в «Наполі» немає. Зараз ми говоримо про завтрашній матч, який для нас дуже важливий.

- У якому настрої ви прибули на цей матч і як зараз почувається?

- Нормально, спокійно.

- У першому матчі усі бачили, як команди виглядали на полі та скільки володіли м’ячем. Враховуючи це, на що «Наполі» може розраховувати у завтрашньому матчі?

- Команда почувається добре. Ми ставимося до «Дніпра» з усією повагою, тому що вже побачили його силу. «Дніпро» - цупка, вперта команда, але поки що, думаю, у нас немає підстав для хвилювання. Буде видно.

- В останніх двох виїзних матчах чемпіонату Італії ваша команда пропустила 5 голів. Чи не боїтеся ви знову багато пропустити на виїзді у завтрашньому матчі?

- Ні. В останньому матчі ми більше 20 разів били по воротах. Сподіваюся, що й завтра буде так само. І якщо цих ударів буде 25, то, напевно, з них вийде кілька голів. Нехай їх буде менше, ніж 25, але якщо зможемо забити двічі, нас це влаштує.