«Daily Mirror»: Левандовські може змусити «Вемблі» замовкнути

Динамо Київ 15 Жовтня, 09:32 944
«Daily Mirror»: Левандовські може змусити «Вемблі» замовкнути
Перед матчем з поляками англійська преса закцентовує особливу увагу на форварді «кадри» Робертові Левандовські, польських вболівальниках та «кінці світу».

Перед матчем з поляками британська преса закцентовує особливу увагу на форварді «кадри» Робертові Левандовські, польських вболівальниках та «кінці світу».

«Якщо Англія програє, то як і в 1973 році позбавляє себе першого місця в групі. Тоді британські вболівальники почали говорити про "кінець світу"», - пише «Daily Mirror». «В Анлії зараз говорять про 17 жовтня 1973 року – нічию на «Уемблі» проти збірної Уельсу: «Англійська преса назвала цей день, днем «кінця світу». Після 40 років ви бачите, що тут не було великого перебільшення. Для місцевих вболівальників футбол, як і раніше, ніби травма, після якої важко відновитися. То був найгірший тиждень у моєму житті», - говорить колишній захисник збірної Англії Рой Мак Фарланд.

Британську пресу, зрозуміло, найбільше турбує Роберт Левандовські: вони вважають, що він зможе змусити «замовкнути Вемблі».

«Daily Mirror» у своєму футбольний спецвипуску розмістила матеріал на першій полосі з великою фотографією Роберта Левандовскі, який тримає палець біля губ, і написом:  «Ця людина може змусити замовкнути Вемблі»

Також британська преса закцентовує увагу на величезній підтримці польських вболівальників, а їх прибуде понад 18 тисяч, та хорошій формі голкіпера збірної Польщі Артура Боруця.