Джерело: Блохіна в «Динамо» може змінити німецький «Саддам Хусейн»

Динамо Київ 15 Жовтня, 09:55 2432
Джерело: Блохіна в «Динамо» може змінити німецький «Саддам Хусейн»
Якщо Олег Володимирович провалить Лігу Європи, його звільнять без відступних: скільки матчів має вигравати Блохін, щоб залишитися в «Динамо».

Якщо Олег Володимирович провалить Лігу Європи, його звільнять без відступних: скільки матчів має вигравати Блохін, щоб залишитися в «Динамо».

Президент «Динамо»  Ігор Суркіс підтвердив те, про що останній місяць говорили неофіційно, - незабаром Олега Блохіна на посту головного тренера може змінити перший в історії клубу коуч з далекого зарубіжжя.

"Ми пройшли межу падіння і притирання один до одного, і тепер повинні прагнути йти вгору. Вниз опускатися вже нікуди! - Заявив Ігор Михайлович  «Великому футболу». - В голові у мене є час, відведений Олегу Володимировичу, і він про це знає. Так само як і про завдання, які перед ним стоять. Сподіваюся, у нього все вийде. Якщо ні, вектор буде різко змінений. буде новий тренер з іноземним корінням. Гарантія стовідсоткова! Причому він буде не російськомовним. Я зобов'язаний придивлятися до можливих кандидатів, тримати їх у голові. Але, повторюся, я вірю в Блохіна. Тому що, якщо у нього не вийде, то його призначення виявиться моєї черговою помилкою".

Першочергове, за словами Суркіса, завдання - виправити становище в Лізі Європи, де в «Динамо» - один пункт після двох турів. "Не вийти з такої групи буде злочином перед нашими уболівальниками".

Як уточнює джерело з «Сегодня», щоб залишитися біля керма «Динамо», Блохіну до кінця року потрібно виграти всі 6 матчів у чемпіонаті (у Києві у «Арсеналу», «Іллічівця»  та «Говерли», на виїзді - у «Зорі», «Волині» і «Севастополя») і вивести команду в 1 /16 ЛЄ. "Якщо остання умова не буде виконана, президент отримає підставу звільнити тренера без компенсації - тобто заощадить понад 8 млн євро, що покладаються Блохіну за решту трьох років за контрактом".

В якості можливого тренера після Блохіна клубом розглядаються німецькі коучі. Найчастіше називають 60-річного Фелікса Магата, котрий вигравав чемпіонат Німеччини з «Баварією» (двічі) і «Вольфсбургом». Рідше - 52-річного Томаса Шаафа, який приводив до перемоги в Бундеслізі «Вердер». При цьому Магат відомий репутацією коуча-тирана. За неймовірно інтенсивні тренування його прозвали «Саддамом Хусейном». Кращий бомбардир киян Мбокані, у якого свого часу не склалося з Магатом у «Вольфсбурзі», вже пригрозив, що піде з команди, якщо «Залізний Фелікс» прийме «Динамо».

Однак, за словами джерела, якщо щось і перешкодить приходу Магата, то вже точно не загрози Мбокані. "Це були емоції. Ні з того ні з сього піти з «Динамо»? Ну хіба що він сам себе викупить..."

Не виключено, що своєю заявою про іноземного коуча Суркіс намагається мобілізувати гравців, зокрема, куплених влітку за 47 млн ​​євро. Мовляв, якщо не хочете тренера-диктатора, напружтесь -  виручайте Блохіна перемогами. Багато хто саме страхом футболістів отримати в наставники Магата пояснюють останній успіх киян - 9:1 з донецьким  «Металургом».