Московський вибір Луческу: «Локомотив» чи «Спартак»?

Футбол України 14 Травня, 10:31 527
Московський вибір Луческу: «Локомотив» чи «Спартак»?
«Шахтар» намагається утримати румунського фахівця, з яким вісім разів вигравав чемпіонат України.

Російські та турецькі футбольні клуби зацікавлені в послугах головного тренера донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу. Про це ТАСС повідомив агент 69-річного румунського фахівця Аркадій Запорожану.

«На даний момент зацікавленість у Луческу проявляють турецькі і російські клуби», - сказав агент.

Раніше в турецькій пресі з'явилася інформація, що Луческу не буде продовжувати контракт з «Шахтарем» після завершення сезону-2014/15.

«Турецькі ЗМІ не раз повідомляли про те, що Луческу вирішив покинути «Шахтар», але це не так. На даний момент Мірча - тренер команди і нікого рішення про його майбутнє не прийнято», - зазначив він.

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін, в свою чергу, ТАСС заявив, що клуб має намір пролонгувати угоду з румунським тренером мінімум на один сезон.

Луческу вважає, що необхідно реформувати чемпіонат України, ввівши стадію плей-офф, яка дасть можливість провідним клубам країни провести набагато більше матчів між собою. Тоді з чотирьох команд, що займають верхні рядки турнірної таблиці, дві пройдуть в Лігу чемпіонів, а дві інші - в Лігу Європи.

За інформацією «Спорт уїк-енду», румунським фахівцем цікавиться московський «Локомотив», котрий розsрвав днями контракт з Міодрагом Божовічем, а також столичний «Спартак», крісло головного тренера в якому може покинути по закінченні сезону Мурат Якін.

Нагадаємо, що Луческу очолює «Шахтар» з 2004 року. Під керівництвом румунського тренера донецька команда вісім разів вигравала чемпіонат України, п'ять разів - Кубок України, шість разів - Суперкубок України. У 2009 році «Шахтар» став володарем Кубка УЄФА.