Олег Венглинський: «Дніпру» до снаги пройти у фінал»

Футбол України 14 Травня, 18:04 320
Олег Венглинський: «Дніпру» до снаги пройти у фінал»
Колишній форвард «Дніпра» Олег Венглинський поділився думками про те, що потрібно зробити дніпропетровцям для підсумкового успіху в рамках півфінального протистояння з «Наполі» в Лізі Європи.

Колишній форвард «Дніпра» Олег Венглинський поділився думками про те, що потрібно зробити дніпропетровцям для підсумкового успіху в рамках півфінального протистояння з «Наполі» в Лізі Європи, - інформує xsport.ua.

«Я думаю, що «Дніпру» до снаги пройти у фінал. Не можна сказати, що дніпропетровці показали супергру на виїзді, але навіть при цьому здобули дуже хороший, комфортний рахунок. Він дає команді право на те, щоб не бігти стрімголов вперед, а більше зосередитися на обороні. Але це не означає, що потрібно закриватися. Потрібно показувати контргру, вибігати вперед – це те, що «Дніпро» любить і вміє робити за рахунок швидкісних футболістів, наприклад, того ж Лучкевича та Коноплянки.

Треба дуже добре і обережно зіграти в центральній зоні. Особливо не дати дихати Хамшику, адже, в принципі, вся небезпека виходить від нього. Він видає дуже гострі передачі на Ігуаїна. Поки «Дніпро» зумів з ним впоратися в першому таймі, нічого небезпечного не було, Ігуаїн був на голодному пайку і у них нічого в атаці не вдавалося. Як тільки у другому таймі Гамшик отримав простір, почали давати йому грати, відразу пішли проникаючі передачі на Ігуаїна і він міг забити два-три м'ячі. «Дніпру» потрібно гранично уважно зіграти з цими двома футболістами. Я вважаю, якщо вдасться їх нейтралізувати, то успіх буде на нашому боці.

Не варто забувати, що «Дніпро» гратиме вдома. Прийдуть уболівальники, всі будуть чекати від дніпропетровців виходу фінал, та й хлопці самі розуміють, що у них для цього є хороший шанс. Потрібно скористатися цим шансом і не можна дати «Наполі» зіграти в свою гру. Якщо «Дніпро» буде грати строго, компактно і буде працювати 90 хвилин, то, я думаю, що в кінці ми будемо вітати нашу гру з виходом у фінал».