Олег Саленко: "Думаю, поляки зіграють з Англією не основним складом"

Динамо Київ 15 Жовтня, 12:03 696
Олег Саленко: Думаю, поляки зіграють з Англією не основним складом
Колишній гравець київського "Динамо" Олег Саленко вважає, що збірна Англії не упустить перше місце в своїй групі відбіркового турніру чемпіонату світу-2014,а збірній України доведеться грати в стикових матчах.

Колишній гравець київського "Динамо" Олег Саленко вважає, що збірна Англії не упустить перше місце в своїй групі відбіркового турніру чемпіонату світу-2014, а збірній України доведеться грати в стикових матчах.

"Враховуючи багато моментів, думаю, що Польща не програє на "Уемблі" - малоймовірно. Англія зараз в хорошій формі, і їй треба вигравати, Польщі ж нічого не треба.

Так, принциповість у поляків є, але це, як мені здається, не той випадок. Коли їм треба виграти, вони можуть проявити принциповість, а якщо просто так іти наперекір всьому - навряд чи. Не німці, скажімо так. Думаю навіть, що у них буде не весь основний склад. Поляки краще дадуть зіграти перспективним гравцям, а потім скажуть: мовляв, дали спробувати зіграти молодим футболістам, результат нас не цікавив ", - сказав Саленко.