Сергій Палкін: «Ніякого обгрунтування рішення по Ракицькому і Тайсону не надали»

Футбол України 15 Травня, 21:46 312
Сергій Палкін: «Ніякого обгрунтування рішення по Ракицькому і Тайсону не надали»
Генеральний директор «Шахтаря» прокоментував рішення КДК ФФУ про те, щоб залишити в силі жовті картки Ярославу Ракицькому і Тайсону, отримані в матчі «Шахтар» — «Динамо».

Генеральний директор «Шахтаря» прокоментував MatchDay рішення КДК ФФУ про те, щоб залишити в силі жовті картки Ярославу Ракицькому і Тайсону, отримані в матчі «Шахтар» — «Динамо».

«За великим рахунком, це рішення КДК ні краплі не здивувало. Тому що вони вже пішли цим шляхом, і будуть йти по ньому до кінця. Ніякого обгрунтування рішення по Ракицькому і Тайсону не надали — просто «відмовити» і все. Зараз ми зробили запит, щоб вони конкретно пояснили причини. Була лише одна стрічка в їх повідомлення: мовляв, так і так — «відмовити» і все на цьому», — заявив Сергій Палкін.

«Що стосується заяви на скасування картки Дентіньо, то це треба не у нас, а у них запитати. Навіть не уявляємо, коли буде розгляд — нам не дали жодного паперу по цій справі. Ми поки не знаємо, чекаємо. Питання в тому, що за Ярмоленка за 4 дні вирішують, а у нас в 20 не можуть вкластися!»

«Не вистачає якихось паперів від відповідних служб ФФУ? Я вас запевняю, там вистачає! Коли їм треба, у них всього вистачає, коли не треба — ні. Коли треба, вони розповідають про визнання арбітра, щиросердному. При всьому при цьому я знаю, яким чином цей бідний арбітр писав визнання, під певним тиском», — зазначив Палкін.