Євген Чумак: «Я відчуваю, що Сергій Ребров вірить у динамівську молодь»

Динамо Київ 16 Травня, 12:11 1054
Євген Чумак: «Я відчуваю, що Сергій Ребров вірить у динамівську молодь»
Півзахисник київського «Динамо» та юнацької збірної України U-20 Євген Чумак після контрольного матчу з «Колосом» із Ковалівки прокоментував матч та розповів про свої цілі.

Півзахисник київського «Динамо» та юнацької збірної України U-20 Євген Чумак після контрольного матчу з «Колосом» із Ковалівки прокоментував матч та розповів про свої цілі.

- Сьогодні нам вдалося більше, ніж у попередньому поєдинку. Команда «Колос» завжди була пристойного рівня, вони часто грали проти нас на Меморіалі Макарова та нерідко перемагали, виглядали непогано. Можливо, цього разу просто ми сильно зіграли, зібралися після гри з «Чайкою», тренер із нами поговорив, ми зробили правильні висновки й так добре зіграли.

- Ви часто мінялися місцями з Харатіним, підключалися до атак на флангах, словом, встигали скрізь?

- Намагався. Ми граємо у два опорних півзахисники, й під час атак один із них висувається вперед. Частіше це робив я, але коли висувається Ігор, я «сідаю» та виконую роль єдиного «опорника». А під час захисних дій обороняємося вдвох.

- Як вирішилися на такий дальній удар, коли забивали гол?

- Ішов дощ, поле мокре, Олександр Васильович попросив більше бити по воротах, я прислухався та добре поцілив.

- 18-го травня ви їдете на чемпіонат світу, наскільки важливий для вас цей турнір? Це можливість проявити себе на високому рівні, закріпитися в першій команді «Динамо»?

- Безумовно. Чемпіонат світу – турнір, на який ми потрапили вперше в житті. Зараз це чудовий шанс, можливість відчути емоції, загострення пристрастей. Буду намагатися грати у свою гру, допомагати команді, будемо намагатися пройти якнайдалі. Звичайно ж, я буду переживати за хлопців із «Динамо» в останніх матчах чемпіонату України, щоб ми скоріше стали чемпіонами.

- У «Динамо» у вас непросте завдання завоювати місце в основному складі, адже на вашій позиції велика конкуренція. За рахунок чого можете її виграти?

- Звичайно, це непросте завдання, буде важко. Але я буду намагатися довести тренерам, що заслуговую на нього. У першу чергу, хочу бути корисним команді в досягненні її цілей. Я відчуваю, що Сергій Ребров мені довіряє, вірить у динамівську молодь, клубних вихованців. Я дуже хочу грати в «Динамо», це не лише моя мрія, а й мета, я докладу всіх зусиль, щоб її досягти.

- Із кого берете приклад у головній команді?

- Рівняюся переважно на більш досвідчених хлопців, які діють на моїй позиції та вже багато років грають на високому рівні. Вчуся в них, намагаюся переймати від них лише найкраще. Ну і, звичайно, великий авторитет у нашій команді мають Олександр Шовковський, Олег Гусєв та інші хлопці, які віддали багато років київському «Динамо», вони показують гідний приклад для наслідування, на них хочеться рівнятися.