Мірча Луческу: «Якщо ти зі Східної Європи, то у тебе може бути тільки один у житті шанс перемогти в єврокубку»

Футбол України 16 Травня, 12:56 1515
Мірча Луческу: «Якщо ти зі Східної Європи, то у тебе може бути тільки один у житті шанс перемогти в єврокубку»   | 19-27
Наставник донецького «Шахтаря» вважає, що «Дніпро» зосередить всі свої сили на фінальному матчі Ліги Європи, а не на іграх чемпіонату та Кубку України.

«Напевно, в першу чергу вони будуть орієнтуватися на фінал Ліги Європи. Футболістам складно ментально переходити від одного змагання до іншого. У 2009-му ми взяли Кубок УЄФА, але програли чемпіонат і поступилися «Ворсклі» у фіналі Кубка України. Команда була думками не в подальших матчах. Чемпіонат та Кубок проводяться щодня, а шанс перемогти в Лізі Європи і Лізі чемпіонів може бути один раз за всю кар'єру. Особливо для клубів зі Східної Європи. Для «Барселони», «Реала», «Баварії», природно, це може мати місце і щороку... Але якщо ти футболіст зі Східної Європи, то у тебе в житті таке може бути тільки раз. А в поєдинку з «Шахтарем» кожен з них захоче довести своє індивідуальне перевагу», - цитує Луческу прес-служба «Шахтаря».