Святослав Сирота: «Навіть 20 других місць не порівнюються з одним єврокубковим трофеєм»

Динамо Київ 17 Травня, 09:28 268
Святослав Сирота: «Навіть 20 других місць не порівнюються з одним єврокубковим трофеєм»
Воротар «Дніпра» (1994-1996) і «Динамо» (1990-1992) Святослав Сирота поділився очікуваннями від протистояння своїх колишніх команд.

Воротар «Дніпра» (1994-1996) і «Динамо» (1990-1992) Святослав Сирота поділився з ua-football.com очікуваннями від протистояння своїх колишніх команд.

«Конкурентним «Дніпро» буде навіть у тому разі, якщо зіграє другим складом. Інша річ – якого рівня буде ця конкуренція. Дніпряни націлилися на перемогу в Лізі Європи і своїх планів змінювати вже не будуть. Здобуття трофею дасть їм прямий шлях у Лігу чемпіонів. Звісно, туди можна пробитися й через друге місце у внутрішньому чемпіонаті. Але, погодьтеся, навіть 20 других місць не порівнюються з одним єврокубковим трофеєм. Маркевич і його підопічні це добре усвідомлюють. Достатньо заглянути в історію, щоб зрозуміти: континентальні кубки наші команди здобувають дуже нечасто. Наступна нагода може бути вже у дітей нинішніх футболістів «Дніпра».

Стосовно нинішнього матчу погоджуся з Олегом Саленком, який сказав, що о 21:30 кияни святкуватимуть чемпіонство. Маркевич не ризикне виставити основних футболістів з кількох причин. По-перше, команда ще не відновилася після матчу з «Наполі». По-друге, зустрічі з «Динамо» завжди принципові, а отже існує ризик отримання травм.

Припущу, що основа «Дніпра» вийде у середу в повторному матчі чвертьфіналу Кубка України проти «Шахтаря». Відпочинок відпочинком, але ігрова практика футболістам потрібна. Тим паче, що в разі перемоги над «гірниками» у дніпрян буде нагода вийти до фіналу. Це теж стимул. Хоча стимул у порявнянні з Лігою Європи другорядний».