Ультрас «Динамо» роз`яснює деталі сьогоднішньої акції на матчі з «Дніпром»

Динамо Київ 17 Травня, 10:12 2148
Ультрас «Динамо» роз`яснює деталі сьогоднішньої акції на матчі з «Дніпром»
Ультрас київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте» роз'яснює деталі сьогоднішньої акції на матчі з «Дніпром».

Ультрас київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте» роз'яснює деталі сьогоднішньої акції на матчі з «Дніпром».

ДИНАМО - ДНІПРО, 17 травня, початок о 19:30. Прочитайте уважно, і кому щось не зрозуміло - прочитайте ще кілька разів.

1. На секторі потрібно бути за півгодини до гри, тобто в 19:00 всі вже стоять слухають споукмена, а не десь там під сектором втикають, чи в туалеті. ЗА 30 ХВИЛИН!

2. У кожного при собі має бути 2 футболки: БІЛА і СИНЯ. Малюнок на футболках значення не має, відтінок синього кольору теж, хоч світло-синій, хоч темно-синій, хоч лазурний, хоч ультрамарин. Всім також байдуже, якщо замість футболки буде куртка чи кенгур, але правильного кольору. Але ще раз, ДВІ ФУТБОЛКИ!

3. На кожному сидінні буде лежати ПРАПОР. Якщо біля твого сидіння лежить білий прапор - ти одягаєш синю футболку і стоїш в ній цілий матч на цьому місці. Якщо прапор синій - все навпаки, одягаєш білу футболку. Якщо прапора біля сидіння немає (39 і 45 сектори), то також одягаєш білу футболку. Хто раптом не буде мати футболки потрібного кольору - ховайтесь десь під дахом чи взагалі валіть на інші сектори.

4. КОНФЕТІ, воно ж - нарізаний папір. Можна ще приносити в магазин сьогодні і завтра до обіду. Можна також приносити одразу на стадіон і віддавати людям в першому ряду. Коли його кидати і куди - споукмен дасть команду.

5. Завтра ніхто НЕ ЗАЙМАЄ перші 8 рядів. Вони лишаються порожніми на весь матч, а дівчат і зовсім юних фанатів ми просимо не спускатись нижче 18-го ряду.

6. ПІРОТЕХНІКА. Ми знову і знову просимо відмовитись від використання петард і їдких димів тільки тому, що люди не вміють ними нормально користуватись. З приводу решти «волшебства» - воно буде доречним ЛИШЕ якщо команда перемагатиме. Хоча ми в цьому не сумніваємось. І ще один нюанс - відповідальність за пожежну безпеку лежить на кожному з вас, якщо нарізаний папір лежить під ногами, то треба бути ідіотом, щоб кинути на підлогу догоряючий фаєр чи стробоскоп.

7. Завтра у разі перемоги наша команда стає ЧЕМПІОНОМ! Останній раз це ставалось так давно, що більшість відвідувачів сектору не пам’ятають як воно виглядає, те чемпіонство). Тому всі шизять як в останній раз, ніби завтра апокаліпсис чи всесвітній потоп.

8. Наші друзі хочуть зняти крутий відеоролик, і знімати будуть в першу чергу з середини сектора. Величезне прохання не ображати операторів і не збивати їхні літаючі девайси.