Роман Григорчук: «Досягнення «Дніпра» – це престиж країни і місце у великому футболі»

Динамо Київ 17 Травня, 10:37 367
Роман Григорчук: «Досягнення «Дніпра» – це престиж країни і місце у великому футболі»
Головний тренер азербайджанської «Габали» Роман Григорчук – про вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи УЄФА.

Головний тренер азербайджанської «Габали» Роман Григорчук в інтерв'ю azerisport.com – про вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи УЄФА.

Як вам досягнення «Дніпра»?

Здорово. Іншого слова не підбереш. Здорово, в першу чергу, для такої футбольної країни як Україна. Це престиж країни і місце у великому футболі. Вітаю клуб і дуже радий цьому.

Російські ЗМІ пишуть про те, що успіх «Дніпра» підкріплений суддівськими помилками. Ви згодні з цією думкою чи це, за великим рахунком, причина нестабільної ситуації між двома країнами?

Я ніколи вплутуюся і не намагаюся обговорювати те, що говорять інші люди. У кожного є своя думка. Кожні має право її висловлювати. Найголовніше у футболі це якість гри і результат, а він вчора був у «Дніпра». Від цього треба відштовхуватися, а не розпорошуватися на те, щоб коментувати або обговорювати. У футболі завжди буде багато людей, які по-різному дивляться на ті чи інші речі.

Українські клуби досить успішно виступили в цьому євросезоні. Зокрема вихід «Дніпра» в фіналі Ліги Європи говорить про повернення іміджу українського футболу?

У минулому році футбол стрімкими темпами розвивався. Було б ще краще, але події, що відбулися в Україні, на жаль, загальмували процес. Пропали футбольні емоції. Але варто віддати належне нашим командам, які незважаючи ні на що, пробилися в плей-офф єврокубків. Особливо тотальне досягнення «Дніпра». Честь їм і хвала.