Вісенте Гомес: «Наш пріоритет - не турнірна таблиця, а поліпшення гри хлопців»

Динамо Київ 17 Травня, 12:27 354
Вісенте Гомес: «Наш пріоритет - не турнірна таблиця, а поліпшення гри хлопців»
Наставник молодіжної команди U-21 підбив підсумки поєдинку з «Дніпром», який закінчився внічию 1:1.

- Думаю, в цьому матчі спочатку була рівна гра, але поступово ми перехопили ініціативу, і до кінця гри ми вже володіли перевагою.

- Сьогодні у вашому розпорядженні не було збірників, зате були футболісти першої команди. Вам довелося багато чого перебудовувати?

- Так буває завжди: у тебе є в розпорядженні певні виконавці, ти з них складаєш команду, яка повинна виконати поставлені завдання і досягти потрібної мети.

- У «Динамо» було багато моментів: Щебетун влучив у поперечину і штангу, Калитвинцев промахнувся з метра по воротах. Чи можна говорити про якесь невезіння?

- Я - людина, яка не дуже вірить в удачу. Якщо м'яч влучив у штангу, значить, вона там для чогось потрібна. Відповідно, необхідно покращувати нашу точність при завершенні атак.

- До кінця чемпіонату залишилося два тури. Тепер не все залежатиме від нашої команди?

- Як я говорив з самого початку сезону, є два аспекти нашого виступу в чемпіонаті: турнірна таблиця і поліпшення гри хлопців. При цьому нашим пріоритетом є другий фактор. Ми намагаємося це відпрацьовувати в кожному матчі. Як закінчиться сезон, залежить не тільки від нас. Звичайно, чемпіонство було б приємним, всі хочуть виграти перше місце, але, якщо чесно, я був би набагато більше радий, якщо ті хлопці, які переходять у першу команду, показували б максимум своїх можливостей і здібностей. Звичайно, було б чудово, якби ми могли досягти обох цілей. Але якщо можна вибрати лише одне, я віддам перевагу, щоб футболісти показували свою кращу гру і переходили до першої команди.