«Динамо» - «Дніпро»: останні новини перед грою

Динамо Київ 17 Травня, 13:57 1367
«Динамо» - «Дніпро»: останні новини перед грою
Менше десяти годин залишається до матчу, у якому київське «Динамо» може достроково забезпечити собі чемпіонство.

Гра «Динамо» - «Дніпро» на «Олімпійському» розпочнеться о 19:30. А вранці у день гри відбулася традиційна перед матчева нарада, на якій були присутні служби, задіяні в організації матчу.

Бригада арбітрів на чолі з Анатолієм Жабченко затвердила форму, у якій команди проведуть сьогоднішню гру. Динамівці зіграють у смугастому комплекті форми синього кольору (голкіпер – у жовтому), а дніпропетровці – у білому (голкіпер – у чорному).

Особливу увагу приділили питанням безпеки. Зокрема було вирішено спорудити додаткові огорожі за лінією стюардів, аби запобігти вибігання вболівальників на поле під час матчу. Самі вболівальники, зокрема фан-сектор, готують для гравців яскраве модульне шоу.

Після сьогоднішньої гри, навіть у разі оформлення київським «Динамо» чемпіонства, не заплановано нагородження золотими медалями. Проте організатори матчу подбали про фаєр-шоу та конфетті. Команда ж у цей час може здійснити коло пошани навколо стадіону по бігових доріжках, аби подякувати всім уболівальникам за підтримку.

Наостанок кілька слів про погоду. Сьогодні у Києві прохолодно. На час гри синоптики прогнозують температуру повітря близько +15°С. Опадів не передбачається.