Домагой Віда: «Коли я підписував контракт, пообіцяв, що мого друга Срну знімуть з трону»

Динамо Київ 17 Травня, 23:17 10395
Домагой Віда:  «Коли я підписував контракт, пообіцяв, що мого друга Срну знімуть з трону»
Герой сьогоднішнього матчу Домагой Віда поділився враженнями від гри, привітав всіх з чемпіонством та зазначив, що не збирається покидати «Динамо», тому що вважає його великим клубом.

Герой сьогоднішнього матчу Домагой Віда поділився враженнями від гри, привітав всіх з чемпіонством та зазначив, що не збирається покидати «Динамо», тому що вважає його великим клубом.

- Вітаю наших футболістів, тренера, весь персонал «Динамо» Київ і, звісно, особлива подяка ультрас, які нас завжди підтримували та вірили.

- Як почуваєте себе у ролі чемпіона?

- Відмінно. Одного разу я був чемпіоном із «Динамо» Загреб. Коли я підписував контракт з «Динамо», то пообіцяв, що мого друга Срну знімуть з трону. Це сьогодні і трапилось, я дуже радий. Думаю, що цього року ми заслужено стали чемпіонами.

- Срна ще не привітав з чемпіонством?

- Він перший мене привітав із забитим голом. Він великий гравець та велика людина.

- Ви постійно забиваєте вирішальні голи. В чому секрет?

- Так вийшло, що я їх забив, але це не я, а вся команда заслужила.

- Чи задумувались над тим, що команда вже в наступному сезоні гратиме в ЛЧ?

- Авжеж, ми сподівалися. Ми граємо у футбол, щоб щорічно ставати чемпіонами. Бути чемпіоном та грати в Лізі чемпіонів – це бажання кожного футболіста.

- Що можете сказати с приводу того, що Вами цікавиться «Інтер»?

- Я зараз взагалі про це не думаю, в мене контракт з «Динамо» Київ на два з половиною роки. Я і без того граю у великому клубі і не дуже поспішаю йти звідси. Я багато чуток про цікавість клубів бачив в інтернеті та в газетах, але я поки залишаюсь. мені дуже подобається Київ, це дуже красиве місто. «Динамо» дуже хороша стабільна команда. Люди тут дуже хороші. Я дуже переживаю, як і інші гравці, через те, що йде війна. Але сподіваюсь, що це скоро закінчиться і все буде добре.

- Повертаючись до гри – чи можна вважати сьогоднішній матч чемпіонським за характеристикою?

- Ми дуже налаштовувалися, бо знали, що з «Дніпром» буде не просто. Вони вийшли та билися до кінця. Я хочу поздоровити «Дніпро» з виходом у фінал Ліги Європи і побажати їм виграти.

Ми знали, що буде сьогодні важко, але не могли підвести таку кількість глядачів та ультрас, які прийшли та вболівали за нас. Ми чекали на свій момент, були впевнені, що заб’ємо та станемо чемпіонами.