Хуанде Рамос: «Дніпро» може зробити щось значуще»

Футбол України 18 Травня, 16:57 395
Хуанде Рамос: «Дніпро» може зробити щось значуще»
Екс-наставник «Севільї» та «Дніпра» оцінив вихід дніпропетровського клубу у фінал Ліги Європи та розповів, з яким настроєм буде дивитися вирішальний матч єврокубку.

- За підсумками минулого сезону ми кваліфікувалися до Ліги чемпіонів, але пройти відбірковий раунд не вдалося. З тих пір команда значно виросла, і я бачу, що вона може зробити щось значуще.

Вихід «Дніпра» у фінал Ліги Європи - це дуже важливо для клубу, міста та українського футболу в цілому. Я дуже задоволений, що клуб досяг такого рівня.

Я знаю цих хлопців дуже добре, і мене не дивує, що вони роблять. Вони здатні викладатися повністю в грі, і завдяки таким зусиллям домагаються результату.

«Севілья» - чудова команда. Її успіх обумовлений колективними діями, команда грає з повним порозумінням між гравцями. «Дніпро» та «Севілья», - це дві команди, які я дуже ціную. Хотілося б, щоб виграли обидві. На жаль, так бути не може. Нехай у фінальному матчі переможе той, хто цього більше заслуговує, - сказав Хуанде Рамос в інтерв'ю MatchDay.