Дуглас Коста: «Шахтар» за всіма параметрами сильніший за «Динамо» та «Дніпро»

Футбол України 18 Травня, 23:21 548
Дуглас Коста: «Шахтар» за всіма параметрами сильніший за «Динамо» та «Дніпро»
Півзахисник «Шахтаря», незважаючи ні на що, вважає, що краще за «гірників» команди немає.

- Дугласе, у своєму чемпіонському матчі «Динамо» не суттєво перевищувало напіврезервний склад «Дніпра». Чи говорить це про приблизно рівну силу за кадровим потенціалом в командах топ-трійки турнірної таблиці?

- Ні. Принаймні, я так думаю. Вважаю, що наша команда за всіма параметрами набагато сильніша, ніж «Дніпро» і «Динамо». Але у нас був дуже важкий рік: ми не вдома, і це тільки один з факторів. І все ж це не виправдання тому, що ми не стали чемпіонами. У цьому заслуга «Динамо». Однак моя думка незмінна: «Шахтар» набагато кращий ніж ці дві команди.

- Чи здатний «Дніпро» в будь-якому поєднанні футболістів доставити серйозні проблеми «Шахтарю» в двоматчевому протистоянні?

- Звичайно, ми вже кілька разів програвали «Дніпру» за той час, що я тут. Це гарна команда. Але ми знаємо, як вони грають! Вийдемо на поле згуртованими і підготовленими. Ми в курсі, що потрібно робити.

- Наскільки серйозну перевагу дає «Шахтарю» перемога в першому матчі на виїзді?

- Це перевага, якою ми повинні скористатися. Ми відвезли з Дніпропетровська перемогу, і тепер, незважаючи ні на що, просто зобов'язані виграти знову, тепер вже на «Арені Львів».