Дуду дискваліфікований на 180 днів. ВІДЕО

Динамо Київ 19 Травня, 09:54 1593
Дуду дискваліфікований на 180 днів. ВІДЕО
Екс-півзахисник київського «Динамо», а нині футболіст «Палмейраса», піддався суворому покаранню за поштовх арбітра.

Епізод стався в другому фінальному матчі чемпіонату штату Сан-Паулу між «Сантосом» і «Палмейрасом», який відбувся п'ятого травня.

Вже в компенсований до першого тайму час, Дуду влаштував надмірно активну боротьбу з Жеуваніо прямо на очах у арбітра, за що останній удостоїв обох червоних карток. Розгніваний подібним рішенням футболіст «Вердао» підбіг до судді і штовхнув того в спину, пише Футбол.ua

Інцидент розглядався сьогодні судом спортивної юстиції Паулісти (TJD), який кваліфікував дії Дуду як «агресія по відношенню до члена суддівської бригади», мінімальне покарання за яку становить 180 днів. Адвокати «Палмейраса» намагалися перекваліфікувати статтю на «ворожий акт», що обіцяло набагато менш суворе покарання і в матчах, а не днями (відповідно, дискваліфікація поширювалася б тільки на чемпіонат штату Сан-Паулу).

Тепер бразильський клуб збирається скористатися правом на апеляцію. Це, в тому числі, дозволить Дуду зіграти в найближчу неділю в матчі третього туру чемпіонату Бразилії проти «Гояс».