У Неаполі вимагають пояснень від Колліни в світлі суддівських рішень на користь «Дніпра»

Футбол України 19 Травня, 10:04 1740
У Неаполі вимагають пояснень від Колліни в світлі суддівських рішень на користь «Дніпра»
В Італії продовжують мусувати тему спірних рішень арбітрів, завдяки яким, на думку аппенінців, український «Дніпро» обіграв «Наполі» у півфіналі Ліги Європи.

Стріли критики дісталися до П'єрлуїджі Колліни, якому співвітчизники пригадали роботу у федерації футболу України, де він очолює суддівський корпус, отримуючи хорошу матеріальну винагороду.

Італійці вважають, що кричущу помилку допустила не тільки суддівська бригада з Норвегії, не побачили офсайд у Селезньова, коли той забивав у Неаполі, але й арбітри з Сербії на чолі з Милорадом Мажичем. Вирішальний гол провів все той же Селезньов, але зробив він це в боротьбі із захисником. В Італії переконані, що форвард в цьому епізоді порушив правила, прихопивши опонента руками.

- Пройшов вже майже тиждень, а П'єрлуїджі Колліна так і не зволів дати пояснень конфлікту інтересів. Наш співвітчизник не тільки курирує європейських суддів, а й працює в ФФУ разом зі своїм помічником Лучано Люсі, куди його запросив відомий Григорій Суркіс, - пише corrieredellosport, пише Footboom