Віктор Вацко: «Шахтар» буде просто по-божевільному мотивований виграти Кубок України

Динамо Київ 19 Травня, 14:02 567
Віктор Вацко: «Шахтар» буде просто по-божевільному мотивований виграти Кубок України
Відомий телекоментатор і ведучий конференції на MatchDay — про матчі «Шахтаря» і «Дніпра» в рамках півфіналу Кубка України.

Відомий телекоментатор і ведучий конференції на MatchDay — про матчі «Шахтаря» і «Дніпра» в рамках півфіналу Кубка України.

«Маркевич сказав, що «Дніпро» проти «Шахтаря» зіграє тим же складом, який вийде і у фіналі Ліги Європи, тобто — основним, — зазначив журналіст. — У «Дніпра» є амбіції вийти у фінал Кубка України. Для дніпропетровської команди цей турнір на даній стадії сезону є важливим, на відміну від чемпіонату, оскільки дає цілком реальну можливість виграти трофей, якими «Дніпро» не розпещений.

Але не треба забувати, що «Шахтар», на даний момент, веде в рахунку по сумі протистояння. Звичайно, це ускладнює завдання для «Дніпра». На мій погляд, у «Шахтаря» кращий, більш якісний підбір футболістів. І мені здається, що «Шахтар» повинен був бути фаворитом цього протистояння. Але «Дніпро» вражає своїм настроєм, бійцівськими якостями, згуртованістю, бажанням і вмінням футболістів битися за результат. «Шахтарю», на мій погляд, в цьому сезоні цих якостей бракує.

«Дніпро» може якісно грати другим номером, але в даній ситуації їм потрібно забивати. І, напевно, це головна інтрига цього матчу — вдасться «Дніпру» забити чи ні. Хоча, з іншого боку, «Шахтар» — це команда зі своєю філософією, вона не може грати, не хоче грати і ніколи не грає в Україні у незвичній для себе манері. Вони практично завжди діють першим номером, в атакуючому стилі, незважаючи на рахунок на табло. Я б говорив не про видовищності, а, напевно, про напруженості гри. Нерв матчу буде дуже і дуже серйозний.

Ми бачимо, що в чемпіонаті «Дніпро» грає не основним складом. Маркевич дає відпочивати своїм ключовим футболістам, на плечах яких пройшов весь цей сезон. Тому я вважаю, що чемпіонат треба трохи відводять в бік, у порівнянні з Лігою Європи і Кубком України. Помітно, що «Дніпро» зосередив зусилля на двох фронтах. Граючи в Кубку України і Європі, футболісти «Дніпра» зможуть витримати тижневий цикл. У матчі проти «Динамо» «Дніпро» виглядав дуже гідно. Не було помітно, що за кадровим потенціалом «Дніпро» поступається «Динамо». Дніпропетровський клуб бере порядком, і тут треба віддати належне тренерському штабу — команда дуже добре організована. Дуже якісно побудована робота в обороні, відчувається рука і Маркевича, та Володимира Єзерського, який працює із захисниками.

Думаю, що «Шахтар» привчив своїх уболівальників до того, що в останні роки жодного сезону команда не завершувала без трофеїв. Зараз у нього є шанс виграти хоча б один титул. «Шахтар» буде просто по-божевільному мотивований виграти Кубок України», — переконаний Віктор Вацко.