«Поміж ділом» з Андрієм Павелком та Романом Бебехом. Випуск 3. ВІДЕО

Динамо Київ 19 Травня, 14:09 518
«Поміж ділом» з Андрієм Павелком та Романом Бебехом. Випуск 3. ВІДЕО
Голова бюджетного комітету верховної ради, а також президент ФФУ Андрій Павелко у програмі «Поміж ділом» розповів що готує законопроект по боротьбі з корупцією та тоталізатором у футболі.

Голова бюджетного комітету верховної ради, а також президент ФФУ Андрій Павелко у програмі «Поміж ділом розповів що готує законопроект по боротьбі з корупцією та тоталізатором у футболі.

Вже за традицією гостя програми попросили розповісти про трьох персонажів. Для Андрія Павелка такими стали – Петро Порошенко, Андрій Шевченко та Ігор Коломойський. Президент ФФУ кожного дня долай маршрут між верховною радою та будинком футболу. Впродовж 30 хвилин він розповідав як ставиться до критики нинішніх чиновників федерації футболу і чи чекати змін у нашому футболі.

Їхні імена ми часто чуємо у випусках новин. Вони - спортсмени, політики, чиновники та локомотиви українського бізнесу. Час цих людей коштує нескінченно дорого. Але «Поміж Ділом» у них є час, щоб розповісти про свій відпочинок, проаналізувати головні події в країні і в світі. Ми зробимо ближчою до Вас навіть найзакритішу персону.