Данило Сілва – повний кавалер динамівської слави!

Динамо Київ 19 Травня, 15:22 1332
Данило Сілва – повний кавалер динамівської слави!
17 травня, перемігши в над напруженному матчі 24-го туру УПЛ дніпропетровський «Дніпро», київське «Динамо» в 27-й раз стало переможцем національного чемпіонату (в 14-ий раз за роки з моменту набуття Україною незалежності).

Приємну процедуру нагородження золотими медалями чемпіонів України наші футболісти пройдуть пізніше, а поки констатуємо факт того, що бразильський захисник «біло-синіх» Данило Сілва став повним кавалером динамівської слави!

У його колекції бронза (2013), срібло (2010, 2011, 2012) і золото першостей України, Кубок України (2014) і Суперкубок України (2011), що дозволило йому стати першим легіонером київського «Динамо» який зумів зібрати всі ці регалії!

Зазначимо, що Сілва є єдиним іноземцем у нашій команді, який тримає руку на серці під час виконання перед матчами гімну України.

- Це найменше, чим я можу висловити свій респект, тобто повагу, Україні, де прожив п'ять років. Тут народилась моя дитина, а президент клубу для мене – як тато (посміхається). Завжди допоможе і дасть правильну пораду. Я гордий тим, що виступаю за «Динамо» (Київ) і щиро люблю вашу країну.