Мирон Маркевич: «Проти «Шахтаря» зіграє склад, який вийде у фіналі Ліги Європи»

Футбол України 20 Травня, 11:45 800
Мирон Маркевич: «Проти «Шахтаря» зіграє склад, який вийде у фіналі Ліги Європи»
Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич розповів про очікування від матчу з «Шахтарем» у рамках півфіналу Кубка України.

«Проти «Шахтаря» будемо грати з метою досягти максимального результату. По-іншому і бути не може. Ігри з таким суперником важливі ще й з урахуванням майбутнього в середині наступного тижня фінального матчу Ліги Європи з «Севільєю». Що тут приховувати, все буде з прицілом на цю гру. Потрібно, щоб команда була в тонусі. У зв'язку з цим будемо використовувати футболістів, яких належить задіяти у Варшаві.

Не думаю, що в першому поєдинку ми повинні були програвати. Справедливішою була б нічия. Але нічого не поробиш, це - футбол.

Думаю, що Матеус готовий на відсотків п'ятдесят, не більше. Матеус багато часу пропустив, тому знайти колишні кондиції відразу не так-то просто. Тим більше, коли «Дніпру» на даному відрізку випали матчі з такими серйозними суперниками. Але я все ж сподіваюся, що Матеус в цьому сезоні нам ще допоможе.

Чи актуальна тема придбання лівого захисника? Якби тільки на місце лівого захисника! Це стосується і деяких інших позицій. У цьому напрямку потрібно працювати вже зараз, щоб посилити команду. Адже грати на два фронти не так-то просто. А на три, як це відбувається в поточному сезоні, тим більше.

Сьогодні, напевно, не зможе зіграти Селезньов. У нього невелике ушкодження, і не виключено, що ми його побережемо.

Перенос матчу з «Шахарем» у чемпіонаті? Зустріч з «гірниками», яка пройде в рамках 25-го туру, за великим рахунком, вже нічого не дає. Теоретичні розклади з приводу шансів існують для когось іншого, але не для мене. Я - практик.

Напередодні ми прибули до Львова і за традицією оселилися в готелі в Винниках. Увечері у вівторок провели тренування, яке проходило на стадіоні «Рух», - розповів Маркевич, пише СЕ