«Динамо» – «Олімпік»: експертна думка

Динамо Київ 20 Травня, 12:40 808
«Динамо» – «Олімпік»: експертна думка  | 19-27
Знаменитий півзахисник київського «Динамо» 80-х років минулого сторіччя, а зараз тренер національної збірної України, поділився очікуваннями від матчу-відповіді кубкового протистояння «Динамо» та «Олімпіка».

- У першу чергу, хочу привітати київське «Динамо» зі званням чемпіонів України, здобутим після шестирічної перерви. Прогрес команди Сергія Реброва очевидний, про що свідчать результати. Весь сезон київське «Динамо» протрималося без спадів. Золоті медалі здобуті, а значить, головне завдання на сезон виконане. Добре, що в неділю «Динамо» все ж таки здобуло перемогу, й саме в Києві, перед своїми вболівальниками, відсвяткувало чемпіонство, не відкладаючи цю справу на останні тури.

- Як ви вважаєте, вирішивши одне, найголовніше завдання на сезон, динамівцям легше буде тепер переключитися на Кубок Україні та зіграти переконливіше, ніж у першому півфіналі?

- Упевнений, що всі гравці київського «Динамо» – справжні професіонали, й у кожному матчі, незалежно від його статусу, викладаються на повну силу. Тим паче, в нашій країні національний Кубок є дуже престижним турніром. Тому вони, як професіонали, мають продемонструвати хорошу гру та досягнути необхідного результату.

- «Олімпік», після загалом невиразної весняної частини сезону, схоже, знову повернувся до своєї найкращої гри, здобувши в неділю впевнену перемогу над «Металістом»...

- Погоджуюся. До цього суперника необхідно ставитися з повагою. Донецький клуб приємно здивував у цьому сезоні, особливо в першій його частині. Команда добре збалансована, не мучиться на полі, а демонструє хороший футбол, і здатна нав’язати свою гру. «Динамо» має поставитися до цієї гри з повною відповідальністю.

- Чи можна вважати «Олімпік» незручним суперником для «Динамо»?

- Справді, існують команди, які є незручними стосовно до інших. Приміром, «Олімпік» є незручним для «Динамо», «Зоря» – для «Дніпра». Але і кубковій грі найважливіше – проявити командний характер. У кого із суперників він виявиться міцнішим, той і пройде далі. А потрапити до фіналу завжди є важливим досягненням для будь-якої команди.

- Які, на вашу думку, сильні якості найближчого суперника «Динамо»?

- Сила «Олімпіка» – у колективі. У команди добре поставлена гра, але якби не було колективу, працьовитого, згуртованого, де кожен розуміє, що він має робити на футбольному полі, команда не досягла би такого прогресу. Проте найголовніше, що ця команда – добре дисциплінована. Це дуже важливо для кубкового протистояння. Я би сказав, що «Олімпік» – міцний горішок, впоратися з яким може бути непросто.