Франков: «Міняти регламент Кубку України за декілька годин до півфіналів - це вже клоунада вищої марки»

Динамо Київ 20 Травня, 20:17 1983
Франков: «Міняти регламент Кубку України за декілька годин до півфіналів - це вже клоунада вищої марки»
Головний редактор журналу «Футбол» і член виконкому ФФУ Артем Франков про дивну ініціативу обнулити жовті картки перед фіналом Кубку України.

«1. Міняти регламент по ходу сезону, по ходу змагань - чорт знає що, хоча ми мало не звикли до цього неподобства. Одна історія зі зникненням і «знахідкою» «золотого матчу» чого варта, не пам'ятаєте таку?!

2. Але міняти регламент за пару тижнів до позначеної події і за кілька годин до матчів півфіналу за участю команд, на чию поведінку ці зміни впливають - це вже клоунада вищої марки, яка навіть для України виглядає дикістю.

3. Посилання на європейську практику незначна як з юридичної, так і з моральної точки зору. По-перше, в єврокубках вирішили обнуляти картки ПІСЛЯ чвертьфіналів, по-друге, регламент змінили заздалегідь, до старту сезону, і всі хто не в танку про це знали.

4. Хочете змін - ніяких проблем, не спіть, працюйте, вносьте пропозиції щодо модифікації Регламенту на сезон-2015/16! Особисто я слідував би європейській практиці.

5. Ще раз моя особиста думка: враховуючи специфіку нашого господарства і можливу наявність бомб уповільненої дії в документах, зміни Регламенту по ходу можна передбачити - але при одностайному голосуванні ВСІХ УЧАСНИКІВ турніру. У даному випадку - Кубку України, тобто не півфіналістів і не Прем'єр-ліги, а першої та другої ліг, також аматорів.

Сподіваюся, я досить виразно і ввічливо виклав позицію з цього приводу. Відверто кажучи, ніяк не розумію, які тут ще можуть виникнути питання. Комусь захотілося повторити ситуацію 2002 року в стилі «Гаразд, нехай грає Зубов, тільки не виносьте мозок»? Я сподіваюся, що за 13 років ми якось приросли повагою до закону, під яким стоять підписи всіх клубів», - написав Франков у своїй концеренції на matchday.ua.